Dabarprisijungę:
48 84
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Dalykai, kurie labiausiai erzina vyrus lovoje

 Psichologai apibendrino įvairių apklausų apie lytinius santykius rezultatus ir nustatė, jog yra tokių moteriško elgesio niuansų, kurių nemėgsta visi vyrai.

Štai dalykų, kurie labiausia nervina vyrus lovoje, sąrašas:

1. Vyrai nemėgsta nejautrių moterų, kai, nepaisant visų jų pastangų sekso metu, partnerė vis tiek guli bejausmė kaip rąstas, neparodydama jokios reakcijos. Vyrui tuomet atrodo, kad tai, ką jis daro, jai nepatinka. Reikalas tas, kad vyrui svarbu suvokti, jog jis gali pasiekti rezultatų bet kokiame reikale, kurio imasi. Kai moteris visiškai niekaip nereaguoja į jo veiksmus, jis pradeda jaustis pasigailėtinu nevykėliu.

2. Vyrai negali pakęsti moterų, kurios labai ilgai plepa lovoje. Nesutramdomas plepumas sekso metu erzina vyrus kaip ir visiškas tylėjimas – tai trukdo jiems pajusti malonumą. Tokia vyro prigimtis, kad jis negali kalbėti ir užsiimti seksu vienu metu – įsidėmėkite tai! Kuo labiau įsitempia jo smegenys, kad suprastų, apie ką kalbama, tuo labiau nusilpsta jo seksualinis potraukis.

3. Vyrui nepatinka, kai moteris būna visai abejinga jo kūnui. Dauguma moterų patiria nusivylimą, kai vyrai trumpai prisilietę prie krūtinės ar kitos vietos laiko meilės preliudiją baigta. Moterys nustebtų sužinojusios, kad vyrai jaučia tą patį. Jie įsižeidžia, kai moteris ignoruoja kitas jų kūno dalis ir sutelkia dėmesį tik į „vyrišką pasididžiavimą“. Arba prisiliečia prie jo labai nedrąsiai, nerodydama jokių jausmų. Iš to vyras daro išvadą, jog jis pats moters nejaudina.

4. Vyrai nepakenčia, kai moterys pasakoja apie savo „buvusius“. Skaudžiausia jiems girdėti, kai moteris pradeda lyginti buvusį ir dabartinį partnerį, ypač jei dabartinis aiškiai pralaimi šiame konkurse. Apskritai vyrą labai žemina faktas, kad jo išrinktajai kadaise su kažkuo buvo gera lovoje.

Parengė Gražina Vasiliauskienė

alfa.lt

Paskelbta: 2012.01.25