Dabarprisijungę:
50 78
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Apie slaptas vyro seksualines fantazijas

Kaip ir kada geriausiaišsiaiškinti slapčiausius vyro troškimus? Seksologai tvirtina, jog tinkamiausias momentas pradėti tokį pokalbį su partneriu yra lovoje, po sekso.

Patenkintas ir atsipalaidavęs po lytinių santykių vyras mielai atskleis savo fantazijas.Ir neskubėkite priskirti jo prie iškrypėlių. Psichologai teigia, kad fantazijos – tai nesąmoninga mūsų troškimų išraiška ir jas reikia traktuoti teisingai.

Jei išmoksite atvirai kalbėtis intymiomis temomis, tai santuokinis seksas nebebus monotoniškas ir padidės tikimybė, kad jūsų vyras neieškos, kur patenkinti savo pasąmonėje slypinčių troškimų.

Vyrų fantazijas tyrinėję psichologai nustatė šešias pagrindines. Panagrinėkime jas.

1. Dviejų vyrų seksas su moterimi.

Išgirdusios apie tokią fantaziją, nepanikuokite. Psichologai tvirtina, kad tokias fantazijas paprastai sukelia vyro nepasitikėjimas savo jėgomis. Įsivaizdavęs savo partnerę su kitu, vyras jaučiasi tvirčiau, nes antrasis vyriškis padės jam suteikti moteriai visišką pasitenkinimą. Tokios fantazijos nedera suprasti tiesiogiai ir ieškoti trečiojo. Tiesiog įsidėmėkite, kad vyras nori suteikti jums laimės ir baiminasi, kad to nesugebės. Padėkite jam, pašnibždėkite jam, ką daryti, kad abu patirtumėte maksimalų malonumą.

2. Seksas su dviem moterimis.

Toks troškimas byloja apie tai, kad jūsų išrinktasis pakankamai geros nuomonės apie save. Jis įsitikinęs, kad susitvarkys su abiem. Paprastai toks įsitikinimas turi pagrindo, nes partneris iš tikrųjų būna išradingas ir pajėgus. Vyras paslapčia svajoja permiegoti su daugybe moterų. Kad atitiktumėte partnerio temperamentą,turite jį nuolat stebinti gyvenime ir lovoje. Jis svajoja apie aistringą ir išradingą meilužę.

3. Troškimas nevaržomai apžiūrinėti ir tyrinėti partnerės kūną.

Tai reiškia, kad paauglystėje jis nesužinojo visų moters anatomijos paslapčių. Neslėpkite savo kūno, nesidangstykite. Leiskite jam apžiūrinėti. Padėkite jam atrasti visas jautrias jūsų kūno vietas. Tada partneris pasikeis neatpažįstamai ir jūs būsite laimingi. Jis žinos, kaip jus patenkinti.

4. Noras stebėti, kaip moteris masturbuojasi.

Partnerio pageidavimas išvysti, kaip masturbuojasi jo moteris gali turėti dvi priežastis: a) jis nori įsitikinti, kad juo pasitikite. Masturbacija – intymus procesas, o pasitenkinimas partnerio akyse gali būti laikomas didžiausiu pasitikėjimu; b) antra priežastis gali būti partnerio noras suvokti, kaip jis galėtų pradžiuginti savo mylimąją. Jis pasistengs viską įsidėmėti ir suteikti jums didžiausią malonumą.

5. Seksas viešoje vietoje.

Apie seksą viešose vietose dažniausiai svajoja jauni vyrai. Juos skatina noras įsitikinti savo patrauklumu ir seksualumu. Jei partnerė sutinka mylėtis su juo ekstremaliomis sąlygomis, tai vyras ima laikyti save labai seksualiu.

6. Seksas su nekalta.

Svajonės apie nuolankią ir nepatyrusią, naiviai įsimylėjusią merginą kyla vyrams, kuriems tenka paklusti valingai, valdingai ir patyrusiai sekso partnerei. Stenkitės daugiau nebedominuoti lovoje. Suteikite savo vyrui galimybę pasijusti stipriam ir patyrusiam. Tokiu būdu atversite jam neribotas seksualinio išradingumo galimybes. Jūs santykiai įgaus naujų atspalvių.

alfa.lt

Paskelbta: 2011.12.09