Dabarprisijungę:
46 84
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klubo „Global“ sveikinimai Estijai vakarėlyje „Greetings Estonia“!

Tarp Estijos ir psichodelikos yra bendrumas. O vardu jis - Dj Meri: „Pilnas psichodelinio house ir soul muzikos miksavimo, DJ Meri kviečia tave į kelionę <...> kuri baigiasi klavišų daužymu”, - taip žurnalas Dj MAG rašo apie šį estų didžėjų, kuris šeštadienį (2008 02 23) lankysis klube „Global“ ir su klaipėdiečiais paminės gimtosios Estijos nepriklausomybės dieną vakarėlyje „Greetings Estonia!“.Dj Meri - vienas dueto „The Rulers Of The Deep“ narių, kuris šiuo metu su kolega J. Pulm ne tik didžėjauja, bet ir veda šeštadieninę laidą pavadinimu „Tallin Express“ populiarioje Estijos radijo stotyje „Raadio 2“.

Solinę karjerą Dj Meri pradėjo prieš ketverius metus – jo pirmąjį singlą „Everything“išleido kompanija „NRK“, o remiksai „Finally“ (Kings Of Tomorrow) bei „Sleep Talk“ (ATFC) atsidūrė topų viršūnėse. Dabar muzikos prodiusavimas – pagrindinis Dj Meri darbas, o jo kūriniai ir remiksai leidžiami reguliariai. Techno skambesį turintys įrašai sukurti po kitu kūrėjo pseudonimu – Cylon, pavyzdžiui, daina „Kit Cat“, išleista 2005 – aisiais.

Dj Meri neapsiriboja tik darbu studijoje – jis rengia pasirodymus įvairiose pasilinksminimo vietose, o prieš šešerius metus įkūrė „TRIBE Ltd“ kompaniją, kuri užsiima filmų garsinimų, muzikos bei reklamos radijui bei televizijai kūrimu.

„Greetings Estonia!“ bus antroji renginių ciklo, skirto Baltijos šalių laisvei, dalis su house, „inteligentišku“ techno, breakbeat, svečiu Dj Meri. Taip pat - su Manchini, Junduls, Blackie, ir Small Town Boy.

Paskutinis šio ciklo vakarėlis įvyks kovo1 – ąją ir bus skirtas Latvijai („Greetings Latvia!“), jame lankysis Bogdan Taran.
Paskelbta: 2008.02.20