Dabarprisijungę:
404 568
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kaip sužinoti, jog vaikinas įsimylėjo

Suprasti ar vaikino jausmai tikri, nėra taip sudėtinga.

Tai nebūtinai turi būti pasakyta, jo jausmus galima suprasti iš darbų.

1. Stebėkite jo elgesį. Įsimylėjusį vyrą išduos išskirtinai rodomas dėmesys, kuris gali pasireikšti dovanojamomis gėlėmis, pusryčiais į lovą, tatuiruote ant peties su Jūsų vardu ar tiesiog laiku, praleistu su Jūsų šeima.

2. Jo kūno kalba ir veido mimikos. Jeigu Jis rūstus, nuobodžiauja, nuolatos stebi savo mobilųjį telefoną, turbūt Jo jausmai Jums aiškūs. Tačiau jei Jis nenuleidžia nuo Jūsų akių, šypsosi tada kada šypsotės Jūs, stengiasi Jus paliesti, žinokite, tai yra signalas.

3. Išbandykite Jį. Geriausia leisti Jam pirmam prabilti apie jausmus, tačiau nekaltai užduoti klausimai apie ateitį gali padėti suprasti Jo požiūrį apie santykius.

4. Jauskite. Įsimylėjęs vyras stengsis paliesti Jūsų veidą, imti Jus už rankos ar nubraukti plaukus nuo veido. Iš vaikino, kuris siekia lengvos pergalės tokių prisilietimų Jūs nesulauksite.

5. Klausykitės širdies. Jūs žinosite, kada jausmai yra tikri, ir tam nebūtinai reiks klausinėti draugių, ką Jis pasakė, perdėtai stebėti Jo elgesį ar kiekvieną naktį užmigti su klausimu „Ar Jis tikrai mane myli“.

Visi nori būti mylimi, net jei kartais savo jausmus skiriame tam žmogui, kuris tos garbės yra visiškai nevertas.

Parengta pagal užsienio spaudą.

Paskelbta: 2011.03.14