Dabarprisijungę:
274 334
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klube „Global“ pirmąkart solo pasirodymui stos Dj Vidis.

Šeštadienį (2008 01 19) uostamiestis turės galimybę išgirsti savitu skambesiu, plačiomis muzikinėmis pažiūromis pasižymintį profesionalų didžėjų, prodiuserį, radijo laidos „11“ vedėją – Dj Vidį. „Myliu visą muziką. Studijuodamas susipažinau su modernios muzikos kūrėjais: nuo futuristų iki Amerikos minimalistų ir free jazz. Kai pradėjau rinkti plokšteles, domėjausi drum and bass ir breakbeat muzika, vėliau buvau užstrigęs ties nu jazz ir broken beat, dabar visa tai sutalpinu po dideliu house stogu“, - pasakoja Vidis.

Karjerą pradėjęs 2002 – aisiais, Vidis greitai rado kelią į šokių muzikos mylėtojų širdis tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse: Vokietijoje, Rusijoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje... Vienoje scenoje jį buvo galima išgirsti šalia itin skirtingų atlikėjų, tokių kaip Steve Bug, Satoshi Tomiie, Dave Seaman, Terry Francis, Ian Pooley, Sandy Rivera, Kevin Yost ar Phil Hartnol (Orbital).

Dj Vidis yra tas, kurio dėka Lietuva išvydo išskirtinius talentus: Jazzanova, Ậme, Dixon, DJ Deep, Diesel, Phonique, Prins Thomas, Atjazz, Charles Webster, Château Flight, Tiger Stripes, Rune Lindbaek ir kt.

Šio didžėjaus ir Mario Basanov jau pirmasis remiksas Atjazz ir vokalisto Robert Owens „Love Someone“ buvo pristatytas Pete Tong laidoje „In New Music You Trust“, gerų atsiliepimų sulaukė iš Jazzanova ir Bassement Jaxx atstovų.

Šiandien Vidis irgi turi gerų naujienų: jo ir Mario Basanov kūrinį „Test“, neišlipantį iš populiariausių „Zip FM“ kūrinių dešimtuko, ketina išleisti leidybinė kompanija „Defected“ rinkinyje „Gilles Peterson In The House“ – Vidžio ir Mario vardai bus įrašyti greta tokių kaip Dennis Ferrer, Nick Holder, Sandy Rivera, Switch, DJ Sneak ir kt.

„Nors nesu buvęs jokioje šalyje arti pusiaujo, įsivaizduoju, kad mano muzika turėtų būti panaši į gerą atogražų dieną: šilta, šviesi, melodinga, su daug ritminių niuansų, maloniai tingi“, - šypsosi Vidis. Drauge su juo lankytojus šildys „Twisted Motions“ nariai: klubo rezidentas Junduls bei Kaspius su Jacob Jeffs.
Paskelbta: 2008.01.17