Dabarprisijungę:
32 58
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

"Pacha" savaitgalis - prisiminimams apie M.Jacksoną.

Įspūdingi renginiai naktiniame klube „Pacha“ nustelbs šaltus ir lietingus lapkričio mėnesio orus. Tuo bus galima įsitikinti jau šį penktadienį, lapkričio 13 dieną. Tik klubo „Pacha“ lankytojams bus pristatytas visiškai naujas ir įspūdingas projektas „Tabami goes Michael Jackson“ su vienu iš talentingiausių ir perspektyviausių šalies dainininkų Donatu Montvydu. Jaunajam atlikėjui talkins „Tabami Live Band“ muzikantai, Gospel choras „Sounds in G“, Šarūno Kirdeikio vadovaujama šokių grupė bei specialiai šiam renginiui video instaliacijas kurianti VJ Vesta. Vakaro metu taip pat neišsiversime ir be klubo „Pacha" rezidentų – Mantini ir Santi Touch.

„Surengdami M.Jacksono garbei skirtą šiltą atminimo koncertą, norime jam padėkoti už indėlį į muziką bei visą žmoniją“, – teigia D. Montvydas. Hitai, pulsuojantys paslaptinga jėga, įkvepiantis vokalas ir išskirtiniai judesiai bei stilius – visa tai užbūrė milijonus pop karaliaus muzikos gerbėjų visame pasaulyje. Visa tai atgims naktinio klubo „Pacha“ erdvėse.

Jeigu yra atlikėjų, kurių reklamuoti nereikia, o jų muzika besąlygiškai mylima, tai M.Jacksonas neabojotinai pirmasis šiame sąraše. „Pats sėkmingiausias visų laikų pramogų pasaulio atstovas“, „Daugiausia labdaros ir paramos organizacijų remiantis pop atlikėjas“, „Daugiausiai įrašų pasaulyje pardavęs dainininkas“ – ar reikia dar daugiau? Šį penktadienį tiesiog mėgausimės muzika, kuri nemiršta ir tai darysime džiaugsmingai. „Viskas dėl meilės“, – dažnai sakydavo pats M.Jacksonas. Su meile išties gerai muzikai ir kviečiame linksmintis. Bilietus platina Tiketa.

Pirmasis „Olialia Party Maestro“ ciklo vakarėlis DISCO

Ryškus, žaižaruojantis, nuotaikingas ir karštas Olialia vakarėlis disco muzikos stiliaus ritmu jau lapkričio 14 dieną startuos naktiniame klube „Pacha“! Michael Jackson, Donna Summer, Kylie Minogue, „Eurythmics“, „Depeche Mode“, „Miami Sound Machine“ – tai grupės ir atlikėjai valdę pasaulio šokių aikšteles praeito amžiaus devintajame dešimtmetyje. Būtent šiam laikotarpiui yra skirtas pirmasis „Olialia Party Maestro“ ciklo vakarėlis DISCO.

Nevaržomų šokių gerbėjus džiugins muzikinis projektas „80s LIVE“ kartu su Baiba Skurstene. Vakarėlio svečiams bus perteiktos spalvingiausios aštuntojo dešimtmečio disco eros emocijos.

Ypatingą grojaraštį šiam vakarėliui ruošia paslaptingieji Dj Bartukai, milžinišką gerbėjų būrį turintis Dj Mantini ir pašėlęs Dj Green!

Disco stilių ir išskirtinį reginį kurs disco stilistai iš „YURY Academy“. Garsusis šukuosenų meistras ir ištikimas Olialia vakarėlių gerbėjas Jurijus Leščenkovas lips ant scenos ir pristatys pačią ekstravagantiškiausią DISCO šukuoseną.Vakarėlio kodas? Žinoma, devintojo dešimtmečio! Idealiai tiks viskas, kas yra ryšku, blizgu, žėri ir, žinoma, seksualu.
Paskelbta: 2009.11.12