Dabarprisijungę:
518 588
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kaune išgirsime ypač retą „Metal On Metal“ gyvą koncertą .

„Metal On Metal“ – tai niekada nenusibostantis trijų „metalistų“ sindikatas iš Vilniaus. Iš gražaus, gražesnio ir paties gražiausio pleibojaus sudaryta grupė per paskutinius ketverius metus renginiuose grojo mažiausiai 250 kartų. Ir ne tik visoje Lietuvoje, bet ir keliuose svarbiuose Vakarų Europos festivaliuose. Tikriausiai net ir konkurentai smarkiai nesupyktų juos pavadinus lietuviškosios elektroninės muzikos ambasadoriais pasaulyje. Iš tiesų „Metal On Metal“ nelietuviškai sekasi - remiksai pačioms madingiausioms grupėms „Bloc Party“, „Polarkreis 18”, „New Young Pony Club”, „Datarock”, Tim Deluxe su „Audio Bullys“ bei „Kissy Sell Out“, nuolat sukami 2 vaizdo klipai per MTV, o visai neseniai pasirodęs antrasis grupės singlas „Damn!” išėjo britų kompanijoje „Skint“. Lyg to neužtektų - pirmąjį jų singlą „No Front Teeth“ dažnai grojo per BBC1 radijo stotį bei gyrė patys „Groove Armada“.

Vis dažniau ne didžėjais, o muzikos prodiuseriais ar remiksuotojais save pristatantys „Metal On Metal“ šį kartą būtent ir žada ne sau įprastą DJ setą, bet tik antrąjį grupės gyvą pasirodymą Lietuvoje. Pirmasis trijulės koncertas vyko birželį festivalyje „Be2gether”. Dabar „Metal On Metal“ metalo pjūklus ruošia kitam festivaliui – rugpjūčio 21 d. Kaune vykstančiame „RyRalio Summer End Festival“.

Vasaros sezono uždarymo renginyje „Metal On Metal“ pasirodys ne kaip įprasta tryse, bet penkiese. Prie iki skausmo pažįstamų Manfredo, Kym Wild ir Miss America scenoje po atviru dangumi prisijungs tikri profesionalai, grupių TWNKL bei „Inculto“ muzikantai - būgnininkas Sergėjus Makidonas ir bosistas Aurimas Morlencas. Nors iki renginio liko dar 2 savaitės jau dabar aišku, kad vos antrasis grupės koncertas bus vienas laukiamiausių festivalyje visiems „metalistų“ gerbėjams ir negerbėjams. Vienų ir kitų Lietuvoje yra labai daug.

„Net delnai prakaituoja, nes geriau, nei gyvai negalime. Didžėjaudamas visada gali sakyti, kad live geriau bus, bet kai stovi su savo programa, belieka tik sukryžiuoti pirštus. Scenoje prie mūsų prisijungia būgnų UZI automatas Sergejus ir boso bizūnas Aurimas. Savo rankose laikome semplerius, efektų bloką ir projekcijas. Valanda, tai yra tiek, kiek trunka pasirodymas, mums neprailgsta, pamirštame net viskio atsigerti", - būsimo išskirtinio pasirodymo paslaptis dalino „Metal On Metal“ trijulė.
Paskelbta: 2009.08.13