Dabarprisijungę:
476 478
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Soundwave“ muzikos talentų konkurse triumfavo merginos.

Daugiau nebegalime to slėpti. Šypsenos komisijos narių veiduose ir šampano taurės rankose išduoda, jog ji apsisprendė. Užkulisiuose statoma nugalėtojų pakyla, kaldinami medaliai – akivaizdūs įkalčiai, jog šių metų Coca Colos ir MTV organizuotas „Soundwave“ konkursas jau turi nugalėtojus. Iškilmingai skelbiame, jog daugiausia komisijos 10-ukų gavo ir absoliučia viso 2009 metų „Soundwave“ konkurso nugalėtoja tapo kėdainietė AURELIJA! Kūrinio „Livin Dreams“ atlikėjos laukia nuostabus prizas - MTV „profų“ susuktas vaizdo klipas ir jo sukimasis chuliganiškame kanale padidinta rotacija. O ką jau bekalbėti apie giganto Coca Colos ir muzikaliojo MTV priežiūrą bei pagalbą startuojant.

Braukdami džiaugsmo ašaras skelbiame ir dar vieno titulo laimėtoją. Publikos favorite tapo Simona! Mergina auditoriją papirko savo daina “Where I wanna be”.

„Soundwave“ konkursas rengiamas jau trečią kartą. Sėkmingai karjeros laipteliais lipa ir praėjusių metų nugalėtojai, Lietuvos muzikos viltimis vadinami – Flamingo ir Sweetsalt. O 2008 metų nugalėtojai Sweetsalt dar pernai drebėję dėl komisijos vertinimų, šiemet patys sėdo už vertintojų stalo ir buvo vieni tų, kurie lėmė konkurso baigtį.

„Manome, jog nauji veidai visada yra puikus spyris muzikos vilkams. Konkursas naudingas ne tik praėjusių ar šių metų nugalėtojams, bet ir visiems jame dalyvavusiems. „Soundwave“ buvo ir bus vieta, kur jaunimas galės parodyti save, dalintis savo kūryba, atrasti naujų gerbėjų, o gal net ir rėmėjų“ – teigė MTV Networks Baltic vadovė, Diana Sablovskienė.

Tuo tarpu kaimyninėje Latvijoje triumfavo Oranžās Brīvdienas, o Estijos plojimai ir ovacijos atiteko Badass Yuki.
Paskelbta: 2009.08.07