Dabarprisijungę:
312 408
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kokios bėdos? Į klubą „Global“ atėjo Kalėdos!

Per Kalėdas žmonija pradeda tikėti stebuklais, spinduliuoja šiluma, meile bei tikisi to iš kitų. Į duris pasibeldusi šventė staigiu judesiu nuima nuo pečių visą dovanų ieškojimo naštą perpildytuose prekybos centruose, skubėjimą ir visą dieną skatina nuoširdžiu gerumu dalytis tarpusavyje. O vakare vis populiariau tampa pasižiaugti Kalėdomis naktiniame klube, kur tau šypsosi bei ypatingą atmosferą akimirksniu sukuria susirinkusieji ir, rodos, iš pačių sienų besiveržianti šokių aikštelėn muzika.

Kalėdų vakarą (2007 12 25) klubas „Global“ lankytojus kviečia atsiduoti eglišakėm kvepiančiai nuotaikai drauge su Happyendless Djs Team ir Mindaugėliu, Junduls bei Blackie.

Didžiojoje salėje šėls Happyendless Djs duetas (A. Alien ir Benua), atsivežęs su savimi krūvą geriausių garsų. Dainos „Power Forever“, apie kurios įspūdingą video klipą iki šiol netyla kalbos, kūrėjai kitais metais ketina išleisti albumą ir jau žino, kam atiteks pirmoji albumo kopija: „Šiuo albumu mes norime iškelti į viršų muzikinį turinį, sukurti daugiau darbo vietų, kad po daugelio metų mūsų plaukų sruogas pardavinėtų „Sotheby`s“ aukcione, o šiaip norime būti tuo, kuo esame ir pirmąją jo kopiją padovanoti V.Adamkui“.

Kūrybiški ir linksmai nusiteikę Happyendless Djs tikisi, kad Kalėdų senelis atneš gausybės ragą šviesos, o A. Alien laukia dar ir Supermeno kostiumo. Akivaizdu viena – šie vyrukai iš senelio su dideliu maišu nelaukia Mūzos, t. y. įkvėpėjos, nes turi jų daug: „Kiekvieną dieną Mūzos vardas gali keistis - šiandien jinai - Akimirka, kitą kartą - Norai, trečią - Svajonės, supaisysi kiek ten ji vardų turi! Šiuo metu laikinoji Mūza yra Paris Hilton, dėl kurios mes jau esam partizaniniam judėjime už kokybiškesnę muziką“, - šypsosi duetas ir klaipėdiečiams linki „mylėti artimą bei muziką, o įvykus atšilimui tapti naująja Ibiza“.

Be Andriaus Alien ir Benua, didžiojoje salėje ant pečių sniegu pasipils rezidento Dj Mindaugėlio muzika, šoks dailios bei profesionalios šokėjos.

Tuo tarpu mažojoje susirinkusiųjų lauks atrakcija pavadinimu „Kalėdinė televizija“: „Dirbsiu su žmogumi, nestokojančiu idėjų – bus daug netikėtumų“, - sako vienas šou organizatorių, grupės „Flaer“ lyderis, Adomas. Čia skambės ne tik Blackie, bet ir Junduls ritmai – pastarasis stos už pulto po gana nemažos pertraukos.

Kalėdos – ne tik blizgantis popierius ir mandarinai, o metas, kada nuoširdžiai galime praleisti laiką su artimaisiais bei linksmintis, kai, rodos, pačiam tavyje skamba muzika.
Paskelbta: 2007.12.21