Dabarprisijungę:
354 404
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Vasaros laidotuvių festivalyje kartu su galybe lietuvių gros ir M. Jacksonas.

Jau aišku, kad šių metų „RyRalio Summer End Festival“ rugpjūčio 21 d. vykstantis Kauno klubo “Combo” prieigose stebins ne tik scenų bei atlikėjų gausa, bet ir netikėtais prisikėlimais. Šiandien paaiškėjo visos „RyRalio“ laboratorijoje gamintos vasaros bombos paslaptys. Pagrindine esminio šios vasaros renginio Kaune žvaigžde taps M. Jackson. Tiesa, ne amžiną atilsį amerikietiškasis Michael, bet škotiškasis Milton. Kasdien brangstantis Tokijuje ir Ibizoje dažnai grojantis Milton Jackson šiais metais išleido supermadingą albumą „Crash“. Prieš gerą dešimtmetį išgarsėjęs didžėjus ir prodiuseris turi daug gerbėjų. Į kelias savo miksuotas kompiliacijas jį įtraukė ir pats šokių muzikos simbolis Carl Cox. Ne vieną gerą atsiliepimą apie jį yra išsakęs ir kita elektroninės muzikos legenda Tom Middleton. Iš viso festivalyje penkiose erdvėse - lauke ir viduje - pasirodys per 20 didžėjų bei gyvai grojančių atlikėjų.

Kas geriau už medalį Europos čempionate?

„Miltonas yra karalius“, - sako visas JAV pop žvaigždes remiksuojantis house muzikos guru iš Čikagos Kaskade. Su juo sutinkta ir kitas amerikietis Carl Craig, o tai pat prancūzas Laurent Garnier bei britai Ben Watt ir grupės „X-Press 2” narys Ashley Beadle. Neoficialiai savo meilę škotui išreiškė ir Satoshi Tomiie, King Unique, Carl Cox, Funk D'Void, Shur-i-kan, Tom Middleton, Roger Sanchez, Seb Fontaine ir Jimpster, kurie įtraukė Milton Jackson kūrinius į savo rinkinius.

Garsiosios įrašų kompanijos „Freerange“ prodiuserio kompoziciją „Cycles“ 2007-aisiais net 200 000 radijo stoties „Buzzin Fly“ klausytojų išrinko į geriausių metų kūrinių top dešimtuką. Tuo tarpu, kultinis tech-house himnas „Ghosts In The Machine" tokios pat sėkmės susilaukė 2008-aisiais, kai įvairiausiose apklausose užėmė geras pozicijas metų šokių muzikos kūrinių topuose. Šiais metais diskotekose skamba Milton Jackson hitas „Crash“ bei keliolika perdirbinių.

„Mums patiems Milton Jackson vizitas geriau už mūsų krepšininkų pergalę Europos krepšinio čempionate“, - juokauja renginių ir įrašų kompanijos „RyRalio“ atstovas Šarūnas Karalius. „Jau daug metų esame pakvaišę dėl šio škoto muzikos ir jo pasirodymas „RyRalio Summer End Festival“ renginyje buvo mūsų svajonė. Pas mus jau grojo praktiškai visi jo kolegos: Jimpster, Shur-i-kan, „The Timewriter“, Murray Richardson, „Inland Knights“, Da Sunlounge. Vis nepavykdavo prisikviesti tik jo. Pagaliau!“, - tęsia vienas renginio prodiuserių.

Vienintelis Igno pasirodymas vasarą Kaune

Pagrindinėje scenoje be svečio iš Glazgo dar pasirodys renginio šeimininkai, jokių pristatymų nereikalaujantys „RyRalistai“ - Lauris Lee ir Karalius. Populiariosios šokių muzikos gerbėjai irgi neliks nuvilti - savo vienintelį pasirodymą šią vasarą Kaune surengs ir bene dešimt metų populiarumo neprarandantis „Atari“ viršininkas Ignas. Visą vasarą jis plušėjo „Exit“ rezidencijoje Palangoje, tačiau gerų bičiulių pakviestas į išskirtines vasaros laidotuves Ignas negalėjo atsispirti pagundai ir taip pat atvyks į šeštą kartą vykstantį „RyRalio Summer End Festival“.

Jam talkins ir kitas „Atari“ didžėjus bei prodiuseris, klube „Exit“ apšildęs ne vieną šokių muzikos garsenybę Donatello. Pastarais prieš tai jau ne vieną kartą yra grojęs „RyRalio“ renginiuose ir rinkęs šūsnis komplimentų. Prie vasaros finišo renginio pulto stosis ir išpopuliarėjęs „Pop Star Bar“ rezidentas Modaco. Šiais metais jis ne vieną kartą vienas pats sugebėjo užvaldyti minią ir ją išlaikyti iki ryto.

Dar vieną sceną - „Mojito Bar“ - okupuos beveik visuose svarbiausiuose Lietuvos renginiuose grojantys „Mosquito“. Daugybę gerbėjų turinti temperamentingų žmonių kompanija žada savo ypatingąjį „Mosquito Live Project“, kuriame be gyvo saksofono ir didžėjų išgirsime ir ypatingą vokalistę, kurios vardas kol kas yra laikomas paslaptyje.

„Open Air“ scenoje išskirtiniai 4 koncertai

Ne ką mažiau, nei pagrindinė scena šį kartą intriguoja ir erdvė po atviru dangumi, kurioje laukia net keturi ypatingi gyvi koncertai. Antruoju festivalio kozeriu taps vos antrą kartą istorijoje girdimas „Metal On Metal“ gyvas koncertas. Kitas ekskliuzyvas - populiariojo ZIP FM laidų vedėjo ir didžėjaus Jovani gyvas šou su vokaliste Violeta.

„Open Air“ scenoje pasirodys ir bene žinomiausias Lietuvos šokių muzikos prodiuseris Andy Lau kartu su dainininke Jazzyvile. Išgirsime ir su radijo hitu „Pop (You Got It)“ išgarsėjusį elektro roko duetą „The Sneekers“. Pastaruoju metu jie yra „privalomu išgirsti“ projektu ir net spėjo pasirodyti festivalyje „Be2gether”.

Bet ir tai dar ne pabaiga. „Hall bar“ atiduota visada Kaune plojimais sutinkamiems Rimui Šapauskui, Mindui MiniDisco, Radistui Rolandui ir, žinoma, pačiam hip hop maestro Mamania. Kaip gi be jo? Paskutinėje labiau poilsiui, o ne šokiams skirtoje „Green Tent“ erdvėje pasirodys drum'n'bass pradininkas Astralas, trip hop muzikos kolekcionierius Sleeper ir breaks muzikos atstovas Matthew Glow. Be jokių kalbų - tai bus vienas geriausių vasaros sezono uždarymų Lietuvoje.

Bilietų kaina nuo 30 litų. Vėliau bilietai brangs. Bilietais prekiauja TIKETA. Su „Laisvalaikio“ kortele 15% nuolaida vienam išankstiniam bilietui.
Paskelbta: 2009.08.04