Dabarprisijungę:
618 820
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Penktąjį „IceCream“ vakarėlį penktadienį kilnos Jed 104.

Graži tradicija tęsiasi toliau... jau penktasis R‘n‘B bei Hip-Hop kultūrai skirtas vakaras klube „Pacha“ vėl bus pilnas kūnų atsidavusių stebuklingiems ritmams – atvažiuoja „Ministry of Sound“ klubo rezidentas Jed 104, o kartu su juo prie pulto stos Mantini. Vasaros metu ištikimiausių „IceCream“ vakarėlių lankytojų patogumui renginiai persikelia į penktadienio vakarą vietoje jau įprastų šeštadienių, tad ir šį kartą norintys pašokti - laukiami savaitgalio pradžioje.Jed 104

Pogrindinės radijo stotys ir uždari vakarėliai buvo Jed 104 karjeros pradžia. Vėliau, kai tik susipažino su vyraujančiomis kultūros tendencijomis, pagaliau atrado savo tikrąjį pašaukimą. Šimtai vakarėlių ir didžiausi Didžiosios Britanijos klubai pripažino nenuginčijamą šio virtuozo talentą parinkti nuotaiką keliančias melodijas, uždegti publiką ir visą tai padaryti su nepriekaištinga grojimo technika. Nuo 50 Cent iki Lady Gaga jo paties atliktų “mashup’ų”, nuo pogrindinio hip-hop’o iki visame pasaulyje šokių aikšteles judinančių ritmų – viskas sutilps viename Jed 104 pasirodyme. Apskraidęs visą pasaulį nuo Niujorko iki Tokijo Jed gerai žino, kaip įsiteigti net ir išrankiausiai publikai. Tuo tarpu Mantini pasiruošė pietietiškų nuotaikų prisotintą programą.

„IceCream“ vakarai klube „Pacha“ jau tapo hip-hop bei r‘n‘b kultūros židiniu. Daugiau nei keturis mėnesius iš eilės šis vakaras yra ne tik laukiamiausias įvykis merginoms, bet ir nuostabios nuotaikos garantas.
Paskelbta: 2009.06.24