Dabarprisijungę:
316 304
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Diskotekoje su pliuso ženklu – populiarieji „New Young Pony Club“.

„Sobieski Uogos“ toliau stebina! Šį penktadienį, birželio 26 d., klube „Gravity” įvyks dar vienas tik įspūdingas diskotekas dovanojančios serijos renginys. Šiais metais James Lavelle ir „Datarock“ pristačiusiame renginyje „Sobieski Uogos“ šį kartą svečiuosis didžiausiuose festivaliuose koncertuojantys „New Young Pony Club“, kurie pasauliniame ture apšildė pačią Lily Allen. Tik tūkstantinėms minioms pasirodančios new rave žvaigždės savaitgalį dj setą gros kamerinėje aplinkoje. Visur skambėjusios dainos „Ice Cream“ autoriai 2008-aisiais surengė įspūdingą pasirodymą renginyje „Nokia Trends“ Vilniuje. Iškalbinga, bet tą kartą penketukas iš Londono buvo išskirtinio renginio pagrindinėmis žvaigždėmis. Kartu su „New Young Pony Club“ „Gravity“ scenoje pasirodys turbūt labiausiai užvedančiais didžėjais vadinami „Metal On Metal“, kurie prieš kelis metus šiai Britanijoje labai populiariai grupei sukūrė remiksą.

Didžiausių festivalių pagrindinės žvaigždės!

Per trejus metus daugybę garsiausių atlikėjų (nuo Goldie iki Ellen Allien) klube „Gravity“ pristačiusi serija „Sobieski Uogos“ toliau tęsia visada įspūdingais svečiais garsėjančius renginius. Šį penktadienį tai elitinė grupė iš D. Britanijos - „New Young Pony Club“!

Antrą kartą į Lietuvą atvykstantys išsišokėliai, kuriuos šį kartą atstovaus grupės vokalistė Tahita Bulmer ir klavišinininkė Lou Hayter, tarp pasaulinės muzikos elito atsidūrė prieš kelis metus. 2006-aisiais jie išleido visoje Europoje superhitu tapusį kūrinį „Ice Cream“, vėliau sekė „The Bomb“ ir „Get Lucky“. Tuo metu šiuos, rodos, per vieną naktį išgarsėjusius britus buvo galima pamatyti ir išgirsti visur.

„New Young Pony Club“ nuolat skambėjo viso pasaulio MTV kanaluose, spindėjo ant galybės muzikinių žurnalų viršelių, griaudėjo didžiausių pasaulio festivalių pagrindinėse scenose ir, be jokios abejonės, ilgai laikėsi populiariausių Britanijoje dainų topuose. O debiutinis grupės albumas „Fantastic Playroom“ ne tik susilaukė daugybės komplimentų, bet ir buvo nominuotas prestižiniam „Mercury“ apdovanojimui kaip geriausias 2007-ųjų metų įrašas.

Degtinę išmokė gerti grupės narys iš Ukrainos.

Šio eksperimentuoti nevengiančio penketuko kūryba sukėlė tokį didelį muzikos industrijos susidomėjimą ir ažiotažą, kad britai 2007-2008-aisiais buvo viena plačiausiai aptarinėjamų grupių. Net buvo sakoma, kad naujausias „New Young Pony Club“ dainas privalo išgirsti kiekvienas save gerbiantis melomanas. Britai tapo naujosios šokių muzikos mados simboliais.

Su tokiomis skirtingomis grupėmis, kaip „Hot Chip“, „Simian Mobile Disco“, „Junior Boys“, „Panic At The Disco“, „Datarock“, „Ladytron“, CSS, „Klaxons“, „Gossip“, „Digitalism“, „Fischerspooner“ lyginami „New Young Pony Club“ groja ir kuria disco electro, indie-rock, new rave ir daugybę kitų stilių.

„New Young Pony Club“ buvo vieni pirmųjų labai draugiškų „Metal On Metal“ komandai. Jie ne tik tuo metu įsidėjo mus į top draugus „MySpace“, kas smarkiai padidino dėmesį mūsų grupei, bet ir šiaip po gerą žodį parašydavo. Visi grupės atlikėjai NYPC nario iš Ukrainos yra išmokyti gerti degtinę, todėl jiems tikrai nebus sunku susikalbėti su publika ir mumis“, - sako su britais kartu grosiančios komandos „Metal On Metal“ sabonis Tomas Ramanauskas.


„New Young Pony Club” - „Ice Cream” video:
http://www.youtube.com/watch?v=1yYAOUc7YBE
„New Young Pony Club” - „Get Lucky“ video:
http://www.youtube.com/watch?v=pZzZmHhqJsI
„New Young Pony Club" - „The Bomb" video:
http://www.youtube.com/watch?v=LoNtp9jy64U
Paskelbta: 2009.06.22