Dabarprisijungę:
56 112
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Skalvijoje“ - paskutinė proga pažiūrėti filmą už atliekas perdirbimui.

Birželio 16 d. 17 val. „Skalvijos“ kino centre vyks paskutinis „Žaliojo sezono“ seansas. Baigiasi nuo pernai vasaros kino centre vykdoma ekologinė iniciatyva, kurios metu buvo renkamos perdirbimui skirtos atliekos: panaudotos baterijos, kompaktiniai diskai ir smulkioji technika. Šį antradienį ekologijos šalininkai paskutinį sykį kviečiami už atneštas atliekas perdirbimui nemokamai pažiūrėti „Oskarui“ nominuotą filmą „Klasė“ (rež. Ilmar Raag, Estija, 2008).
„Žaliąjį sezoną“ baigiame įsitikinę, kad tokios iniciatyvos yra veiksmingos ir itin reikalingos. Susumavome rezultatus, viską įvertinome skaičiais. Sunku įsivaizduoti, kad visos mūsų surinktos atliekos galėjo patekti į gamtą. Tikiuosi, visi sudalyvavę mūsų projekte atidžiau elgsis su buityje jau nebereikalingais daiktais ir nuolat galvos apie galimą žalą mūsų Žemei“, - sakė „Skalvijos“ direktorė Vilma Levickaitė.

Nuo „Žaliojo sezono“ pradžios iki paskutinio seanso buvo surinkta apie 160 kg galvaninių elementų, 500 kompaktinių diskų ir 100 kg smulkiosios buitinės technikos. Jų išmetimui kino centro fojė daugiau nei pusmetį stovėjo specialūs konteineriai, į kuriuos nurodytas atliekas „Skalvijos“ lankytojai galėjo išmesti bet kada – ne tik „žalių“ seansų dienomis. Nemokamai paskutinį „žaliąjį“ seansą pažiūrėti galės atnešusieji mažiausiai 10 galvaninių elementų ir vieną smulkiosios technikos prietaisą. Perdirbimui skirtos atliekos kino centre bus pradėtos rinkti likus valandai iki filmo pradžios, t.y. 16 val. Neatnešusieji atliekų filmą galės pažiūrėti įsigijus bilietų už įprastą kainą. Socialinę akciją „Skalvijos“ kino centrui padeda įgyvendinti atliekų perdirbimo bendrovė „Žalvaris“, ryšių su visuomene kompanija „Publicum“ ir darnaus vystymosi klausimais konsultuojanti bendrovė „Alchemic“.

Nuotraukoje Aplinkos apsaugos ministerijos apdovanojimas “Skalvijos” kino centrui už „Už nuopelnus saugant gamtą“.

***

„Skalvijos“ kino centre renkamos buitinės technikos sąrašas: telefonai, skaičiavimo mašinėlės, plaukų džiovintuvai, skrudintuvai, radijo aparatai, lygintuvai, keptuvės, smulkintuvai, kavamalės, elektriniai peiliai, plaukų kirpimo, džiovinimo prietaisai, barzdaskutės, svarstyklės, mini kompiuteriai, delniniai kompiuteriai, bevieliai, mobilieji telefonai, atsakiklių sistemos, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, spausdintuvai, vaizdo, garso spausdintuvai, grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, virimo, litavimo ir panašios paskirties įranga, elektriniai traukinukai ar lenktyninių automobilių komplektai, rankiniai vaizdo pultai, vaizdo žaidimai.

„Skalvijos“ kino centro inf.
Paskelbta: 2009.06.16