Dabarprisijungę:
218 268
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Penktadienį klubą „Pacha“ bombarduos AudioJack.

Visiškai „nurauti“ ir neprognozuojami, techno stiliui atvirai savo simpatijas reiškiantys, vyriokai iš Lidso AudioJack Vilniaus klubui „Pacha“ skelbia pavojaus signalą. Šį penktadienį, birželio 5 dieną, pagal specialų svečių užsakymą didžiojoje salėje bus išjungta dalis apšvietimo – svečiai reikalauja tamsaus reivo! Neveltui prie pagrindinių vakaro kaltininkų prisijungė ir Lietuvos publikai gerai žinomos komandos “Partyzanai” atstovas Nostra, o Andy Lau išrinko “papiktintą” tech-house kūrinių kompiliaciją. AudioJack muzika ir brandus jos skambesys jau senokai byloja apie atlikėjų talentą. Didžiausi šokių muzikos kultūrą apžvelgiantys leidiniai jų pasirodymus apibūdina kaip vienus iš įdomiausių per pastaruosius kelerius metus. Truputėlis „dub“, truputėlis „electro“, truputėlis „progressive“, truputėlis „house" ir labai daug „techno“ - tokią muzikinę paletę siūlo duetas iš Didžiosios Britanijos. Jų remiksus pripažino legendinės įrašų kompanijos „Leftroom“, „Cr2”, „Great Stuff” bei ilgą laiką Lietuvos publiką žavėjusi „Renaissance“. O asmeninę AudioJack produkciją išdidžiai platina 20:20 Vision Recordings. Duetas savo užimtumu prilygsta didžiausioms pasaulio muzikos žvaigždėms – jų pasirodymai jau suplanuoti iki vėlyvo rudens. Tad visai nenuostabu, kad vos prieš mėnesį buvo pasirašytas kontraktas su viena žymiausių atlikėjais besirūpinančia agentūra „Excession“, kuriai priklauso tokios žvaigždės kaip Sasha, Nick Warren, James Zabiela, Omid 16B, King Unique ir daugelis kitų.

Lietuvaičiams – debiutinis albumas „Radio“

AudioJack į Vilnių atlekia su dar vienu maloniu siurprizu - vos prieš kelias savaites pasirodė jų debiutinis albumas „Radio“. Vizitas penktadienį Vilniaus klube „Pacha“ įtrauktas į pasaulinį turą. Naujausias jų kūdikis susilaukė daugybės tiek žiniasklaidos, tiek kolegų, kuriančių šokių muziką, liaupsinimų.

Žurnalas „MixMag“: Tai techno etalonas, kurį sudaro 12 aukščiausios klasės kūrinių!

Žurnalas „Clash Magazine“: Kiekvienam nors truputėlį mylinčiam house ar techno stilius tai patiks. Įspūdinga!

James Zabiela: AudioJack daro nuostabią muziką šokių aikštelėms, o albumas „Radio“ yra viso to įrodymas. Šie metai priklauso jiems!

Ko gero neverta net diskutuoti, kad visų, penktadienį susirinkusių klube “Pacha”, laukia šis tas įpatingo, dėl ko šeštadienio rytą bus verta sutikti su mineralinio vandens buteliuku ar visą dieną vartytis pataluose, prisimenant gerai praleistą naktį. AudioJack pasiruošė šokdinti atėjusius iki pat ryto!!!
Paskelbta: 2009.06.04