Dabarprisijungę:
276 470
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klube „Global“ - „Out To Lunch“ didžėjų gimtadienis su Tom Morgan.

Šeštadienį, gegužės 2-ąją, Klaipėdos naktiniame klube „Global“ vyks triguba šventė: savo gimtadienius čia švęs perspektyvios didžėjų bei prodiuserių komandos „Out To Lunch“ branduolį sudarantys Jokūbas ir Kasparas, o pasveikinti bičiulių bei atiduoti duoklės jį sužavėjusiam uostamiesčiui atvyksta škotas Tom Morgan. Anot Jokūbo, pernai vasarą Klaipėdoje viešėjęs kolega iš Didžiosios Britanijos buvo sužavėtas vietinės publikos. Didžiausią įspūdį sparčiai kylančiam deep, tech, progressive bei disco house kokteilio propaguotojui padarė itin dėmesingi muzikai mūsų žmonės. Be vakarėlio, kuriame tąsyk grojo, savo ekskursiją Tom Morgan tęsė Klaipėdos klubuose ir negailėjo gerų žodžių šėlstančiai „Global“ šokių aikštelei. Baigiantis viešnagei, didžėjus naujiesiems draugams sakė būtinai sugrįšiantis į Lietuvą su setais, kurie skambės ir iš „Global“ pulto, skalaujamo pasaulio šokių muzikos vandenyno.

23-ejų Tom Morgan – jaunosios didžėjų kartos atstovas, savo karjerą nuo pat pirmųjų žingsnių plėtojantis tarptautinėje scenoje. Debiutinius pasirodymus užsienyje surengęs iki savo 20-mečio, jis drauge spėjo padirbėti įrašų kompanijos naujųjų talentų medžiotoju, o prieš dvejus metus įkūrė savąją – visaaprėpiančiu pavadinimu „Discoteca Music“.

Gastrolių metu jis apkeliavo daugelį Europos šalių nuo Italijos iki Skandinavijos ir atokesnius Vakarų pusrutulio kraštus: Braziliją, Meksiką, Argentiną; grojo drauge su tokiais klubinio pasaulio autoritetais, kaip Nick Warren, Jimmy Van M, Omid 16B, Jody Wisternoff, Joris Voorn, Ricky Ryan ir kt.

Tom Morgan iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą atskris drauge su komandos „Out To Lunch“ nariu Kasparu. Šis kremta mokslus svetur, tad su Lietuvoje gyvenančiu Jokūbu prie pulto stos po ilgesnės nei pusmečio pertraukos. Beje, vakarėlio dieną gimtadienį švenčiantis Jokūbas amžiumi pasivys metais už jį vyresnį bendražygį. Tačiau tik trumpam – vyresnėlis Kasparas savąjį tortadienį pasitiks sekmadienį, gegužės 3-iąją.

Sutapimai jaunuosius didžėjus lydi ne tik asmens duomenyse, bet ir muzikinėje veikloje. Vaikystės draugai seniai susigundė šokių muzikos skambesiu, o prieš ketverius metus ėmėsi groti patys. Pernai jų suburta komanda veikia kaip bendraminčių klubas, prie kurio jungiasi jauni muzikos kūrėjai ir atlikėjai. Be savojo krašto, vaikinams artimas visas pasaulis, tad komandos vardą – „Out To Lunch“ – jie populiarina visur, kur tik tenka groti, ir aktyviai plėtoja prodiuserinę veiklą uostamiesčio įrašų studijoje „Nectar“.

Solenizantų sveikintojai ir Tom Morgan fanai šeštadienį laukiami didžiojoje „Global“ salėje. Mažojoje tąvakar šeimininkaus rezidentas Small Town Boy.
Paskelbta: 2009.04.28