Dabarprisijungę:
72 204
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Jovani favoritas Patric Hagenaar pradės vardinę jo seriją.

Visoje Lietuvoje mėgstamos renginių serijos „Dusty Groove“ rezidentas, ZIP FM radijo laidos „Jovani @ club“ šeimininkas ir šiaip didelis house muzikos puoselėtojas Jovani atveria dar vieną lapą savo CV. Jis šį penktadienį, balandžio 24 dieną, 22 valandą Vilniaus klube „Gravity“, o šeštadienį, balandžio 25 dieną, 20 valandą Kauno šokių muzikos ir kokteilių bare „Pop Star Bar“ pradės naują savo asmeninę renginių seriją. Vakarėliai „Jovani @ club“ dviejuose miestuose startuos su house prodiuseriu ir didžėjumi iš Olandijos Patric Hagenaar. Londone šiuo metu gyvenanti naujoji šokių muzikos garsenybė yra bene didžiausių Britanijos klubų „Ministry of Sound“, „Pacha“, „Turnmills“, „The Egg“ rezidentas.

Dar visai neseniai naujoku vadintas tikras merginų numylėtinis Jovani pastaruosius kelis metus buvo toks populiarus, kad jam radijo stotis ZIP FM net pasiūlė kurti savo vardinę laidą. Jo laida „Jovani @ club“, kuri iš karto buvo pakrikštyta klubinio gyvenimo gidu, startavo prieš daugiau nei metus. Jos eteryje Jovani pakalbino galybę šokių muzikos žvaigždžių nuo Fedde Le Grand iki Tiesto.

Prie visoje Lietuvoje populiaraus Jovani atsiradimo pirštus prikišo ne vieną jauną didžėjų ir prodiuserį suradę ir išgarsinę „RyRalio“. Šiandien jaunasis didžėjus sparčiai vejasi savo mokytojus. Beveik kiekvieną savaitgalį ne tik Vilniuje ir Kaune (kaip įprasta kitiems didžėjams) grojantis ZIP FM radijo balsas džiaugiasi dar vienu įvertinimu – jis pakviestas pasirodyti viename renginyje kartu su garsiuoju David Guetta.

Visgi pirmųjų „Jovani @ club“ vakarėlių esminiu muzikos kirčiu į paširdžius taps Patric Hagenaar. Vakarėlių „Housexy“ ir „Funky4Love“ veidas pirmą kartą atvyksta pasirodymui Lietuvoje. Pastaruoju metu jo kompozicijos ne tik karaliavo įvairiausiuose internetiniuose topuose, bet ir pasirodė „Ministry of Sound“, „Defected“, „Hed Kandi“ rinkiniuose. Be to, didžiausiuose šokių muzikos renginiuose Patric pasirodė vienoje scenoje kartu su David Guetta, Erick Morillo, Laidback Luke, Axwell, Roger Sanchez, Marco V ir kitais. „Patrick Hagenaar yra mano laidoje besisvečiavusių garsiųjų „Shapeshifters“ bičiulis. Jie man ir padėjo prie jo „prisikasti“. Patrickas yra mano muzikinio stiliaus didžėjus bei prodiuseris. Jo kūrinį „What would we do“ grodavau per visus savo pasirodymus. Olandas savo setuose leidžia energingą big room, funky house muziką, kuri yra labai linksma ir garantuoja ne tik gerą nuotaiką klube, bet ir pakeltas rankas į viršų, gilias duobes su trankiu „bytu“ ir saldžiais vokalais. Galite užtikrintai visi laukti dviejų gerų diskotekų“, - sako Jovani.
Paskelbta: 2009.04.20