Dabarprisijungę:
244 428
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

James Zabiela penktadienį Klaipėdoje pristatys ilgai lauktą albumą.

Dėl praėjusių Velykų sutrumpėjusią darbo savaitę vainikuos klubinėtojų džiaugsmas James Zabiela: šį penktadienį, balandžio17-ąją Klaipėdos naktiniame klube „Global“ jis pristatys šviežiausią savo kompiliaciją, šiemet išleistą įrašų kompanijoje „Renaissance“ su prestižinės serijos „The Master Series“ ženklu. Klubo komanda JZ su duona bei druska laukia ir dėl kitos priežasties. Iki brito viešnagės likus porai savaičių, elektroninės muzikos žurnalas „DJ Mag“ paskelbė šimto geriausiųjų pasaulio klubų sąrašą, kuriame yra ir „Global“ vardas. Pristatydamas sąraše, kuris sudaromas atsižvelgiant į garsių didžėjų nuomones, pirmakąkart atsidūrusį lietuvišką klubą, „DJ Mag“ citavo ne ką kitą, o James Zabiela. Šis pasirodymą pilnutėlėje uostamiesčio šokių aikštelėje pavadino vienu iš labiausiai jam patikusių 2008-ųjų renginių ir nešykštėjo šilčiausių atsiliepimų apie vietinę publiką.

Toks įvertinimas juo malonesnis žinant, su kuo turima reikalų: į garsiausių pasaulio didžėjų gretas iškopęs James Zabiela garsėja unikaliu pasirodymu braižu, kuris prie širdies visos planetos klubinėtojams – nuo Argentinos iki Australijos.

„Excession“ agentūros globotinis 2009-uosius pasitiko išleisdamas naujausios šokių muzikos kompiliaciją, kurios buvo laukiama porą metų – šitiek laiko praėjo nuo paskutiniojo James Zabiela leidinio, drauge su Nic Fanciulli įrašyto darbo „One+One“, pasirodymo.

„Man džiugu šitaip pakilti, – kaip įprasta, kukliai savo naująjį diskografijos laiptelį komentavo didžėjus. – „The Master Series“ serijoje per daugelį metų pasirodė nemažai gerų dalykų. Tad, nepaisydamas įtampos, aš vis tiek mėgaujuosi galimybe prisijungti prie jos kūrėjų gretų.“

Prie serijos „Renaissance: The Master Series“, kurios kompiliacijos leidžiamos nuo 2000-ųjų, prisidėjo tokie klubinės kultūros autoritetai, kaip Dave Seaman, Nick Warren, Danny Howells, „Deep Dish“, Hernan Cattaneo, Sandy Rivera, Satoshi Tomiie. James Zabiela parengta rinktinė – jau 12-oji serijos istorijoje. Beje, prieš penkerius metus įrašų kompanija „Renaissance“ išleido diską „James Zabiela’s AliVE“, o 2005-aisiais – dar vieną didžėjaus darbą „Utilities“. „Renaissance: The Masters Series. James Zabiela“ sudaro du labai skirtingi diskai. Pirmojo – „Down“ – skambesį pats James Zabiela įvardija terminu „audio travelogue“. Ši „garso kelionė“ – įmantrus gražios elektronikos koliažas, paįvairinamas didžėjaus „kelionių užrašų“: triukšmų ir pokalbių nuotrupų, kurios atspindi muzikanto maršrutus oru ir žeme. Antrasis diskas – „Up“ – perkelia klausytoją į klubo aikštelę, kurioje James Zabiela pristato savo naujuosius darbus: miksą „Darkness.2“ ir Luke Dzierzek kūrinio „Perseverance“ remiksą. James Zabiela penktadienio „setą“ apšildys „Global“ rezidentai Mindaugėlis ir Marius Ivanoff.
Paskelbta: 2009.04.15