Dabarprisijungę:
390 450
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Vilniuje ir Kaune – septintasis „RyRalio“ gimtadienis su Nica Brooke ir draugais.

Savaitgalį Vilnius ir Kaunas nemiegos, nes šoks ir valgys kaloringus tortus. Įspūdingomis gimtadienio šventėmis garsėjantys „RyRalio“ išsistudijavo garsiojo brito Jamie Oliver knygas ir radę geriausią receptą užsidarė virtuvėje. Jau savaitę paslapčia jie kepa tortus, tiksliau jų net keturiolika – juk „RyRalio“ sueina jau septyneri metai. Lietuvos šokių muzikos vizitine kortele užsienyje vadinamas duetas per pastaruosius metus, skleisdami savo muziką, apkeliavo bene pusę pasaulio ir surengė begalę šaunių vakarėlių. Šį penktadienį, balandžio 3 d., sostinės klube „Gravity“, o šeštadienį Kauno bare „Pop Star Bar“ didieji muzikos kulinarai atžymės savo gimtadienį. Didžiausia švenčių dovana – tautos numylėtinė, dainininkė iš JAV Nica Brooke. Taip pat už didžėjaus pulto renginiuose stos Jovani, Modaco bei patys gimtadienio kaltininkai Lauris Lee ir Karalius. „Prisijunk prie šventės, kelk rankas į dangų ir dalinkis džiaugsmu su draugais“, - savo pakvietime rašo „RyRalio“.

Visada laukiama aksominio balso savininkė

Trečius metus iš eilės „RyRalio“, kaip tikri muzikos verslo magnatai, savo gimtadienį švęs dvi paras ir dviejuose miestuose. Tiesiai iš Kalifornijos didžiajai progai paminėti atvykstanti dainininkė Nica Brooke, Lietuvoje lankysis trečią kartą. Du kartus ištiestomis rankomis Lietuvoje sutikta aksominio balso savininkė šį kartą žada ilgesnį, net valandos trukmės koncertą.

Hitais tapusių dainų „Sultry Blue” bei „Dance Out Loud” vokalistė gyvai pristatys ne tik šiuos kūrinius, bet ir naujausius savo darbus. Amerikietė atliks dainas, kurias prodiusavo šūsnis žinomų atlikėjų Fred Everything, DJ Rudd, DJ Freestyle, Funktrain, Alan Barratt, žinoma, „RyRalio DJs“ ir kiti.

Jau kurį laiką Nica įrašinėja savo naują albumą. Jį jai padeda kurti žinomas jazz, soul muzikos meistras Don Mizell. Daktaro laipsnį turinti muzikos legenda, prestižinio „Grammy“ laureatas anksčiau prodiusavo tokių muzikos asmenybių, kaip Stevie Wonder ir Ray Charles įrašus. N. Brooke, kalbėdama apie būsimą albumą, prisipažino, kad garsusis prodiuseris nevengia eksperimentų ir naujajame diske galima tikėtis netikėtumų.

„RyRalio“ į gimtadienį kviečia visus brangiausius

Sklinda gandai, kad „RyRalio“ kaip tik šiuo metu kartu su daugelio prodiuserių graibstoma Nica įrašinėja trečią bendrą dainą. Dar visai neseniai kauniečių tandemas su amerikiete koncertavo Gruzijos sostinėje Tbilisyje. Šį savaitgalį jų laukia net du bendri koncertai Vilniuje ir Kaune.

„Per mūsų gimtadienį norime matyti visus brangiausius ir tuos, kurie prisidėjo prie mūsų veiklos pastaruosius 7 metus. Viena tokių - Nica. Ji ne tik nuostabi atlikėja, bet gera mūsų draugė. Esame dėkingi likimui, kad sutikome ją. Taip gimė ne tik puikūs kūriniai „Sultry Blue” bei „Dance Out Loud”, bet ir turėjome galimybę pakeliauti, koncertuoti kartu bei patirti pačių įdomiausių nuotykių“, - sako kaip visada gerai nusiteikęs Lauris Lee.

Svarbiausias metų įvykis – nuosavas baras

„RyRalio“ tandemo septintaisiais jų gyvavimo metais buvo visur daug. Iš lėto į pačią viršūnę kopęs ir galiausiai užkopęs pasaulyje neblogai žinomas projektas 2008-ųjų pabaigoje dar labiau išsiplėtė. Sėkmingai į pramogų verslą įsisukęs Lauris Lee ir Karalius Kaune atidarė savo nuosavą šokių muzikos ir kokteilių barą „Pop Star Bar“.

Išvardinti visus jų padarytus darbus per pastaruosius metus būtų labai sunku. Jie ne tik organizavo įspūdingą vasaros uždarymo festivalį, bet ir masę kitų renginių klubuose, pagaliau, išleido kelias plokšteles ir kompaktinius diskus bei, žinoma, surengė keliasdešimt pasirodymų net trijuose žemynuose. Sustoti „RyRalio“ neketina ir jau netrukus žada vėl visus kviesti į vasaros renginių seriją Kauno Jachtklube.
Paskelbta: 2009.03.31