Dabarprisijungę:
408 456
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

MTV „Naktiniame kino seanse“ – ekstremalaus vairavimo pamokos.

Greitis, azartas, egzotiški automobiliai ir ekstremalūs nuotykiai drauge su „Greitais ir įsiutusiais 4“ („Fast & Furious 4“) jau šį ketvirtadienį debiutuos MTV „Naktiniame kino seanse“. Greičio fanatai galės pamatyti dar vieną garsiausių automobilių mylėtojų nuotykių dalį. Ketvirtoji dalis žiūrovus sugražins ten, kur viskas kažkada ir prasidėjo - Los Andželo gatves. Pagrindinis filmo veikėjas - bėglys Dominic kimba į darbą drauge su bičiuliu Brian ir dvejomis žaviomis merginomis. Stiprus ketvertas, nepamiršdamas senų nuoskaudų, pradeda kovoti su jiems visiems bendru priešu, o komandos nesutarimai, aistros, draugystė ir neapykanta tam dar labiau paaštrina herojų teisybės siekį. Justin Lin režisuotame filme galima bus išvysti daugeliui žiūrovų jau žinomus filmo veikėjus, tokius kaip Vien Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordan Brewster.

Riaumojantys „Greitų ir įsiutusių“ automobiliai, kaukiančios padangos ir veiksmo kupinas reginys, kurio negalima praleisti nei vienam lietuviui. Todėl būk budrus ir nepražiopsok.

„MTV Naktiniame kino seanse“ premjera „Greiti ir įsiutę 4“ balandžio 2 d. 22:00 val. „Forum Cinemas“ kino teatruose visoje Lietuvoje.
Paskelbta: 2009.03.31