Dabarprisijungę:
36 62
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

“Pacha” avialinijos pristato: Tabami Goes Robbie Williams.

Balandžio 4 dieną klubas „Pacha“ vienai nakčiai išskrenda į Tabami šalį, kurioje visą ekipažą pasitiks Mantas Jankavičius. Jei svajoji pamatyti pilną lėktuvą merginų, kurias liksmina pats Robbie Williams – tai tavo šansas! Per visą savo istoriją klubas „Pacha“ garsėjo savo įvairiapusiška muzika. Nuo disco iki house, nuo techno iki New Rave – nesvarbu koks stilius, visada buvo svarbiausia kokybė, teigiamos emocijos bei geri neblėstantys prisiminimai. Idėja pasikvieti visą Tabami kolektyvą atlikti bene sėkmingiausios jų programos, nors ir kilo netikėtai, pateisins net ir išrankiausių lūkesčius. Atnaujintame repertuare apsilankiusieji išgirs ne tik populiariausius Robbie kūrinius, bet ir tuos kurie skirti tikriems jo kūrybos gurmanams. Lietuviškuoju Robiu pramintas Mantas pats maloniai prisipažįsta, jog džiaugiasi galėdamas sugrįžti su šiuo projektu.

„Džiugu, kad šis projektas išlaikė lygį ir nebuvo rodytas tiek daug kartų, kad jau taptų eiliniu renginiu. Dabar su nostalgija prisimenant pirmuosius koncertus, bus smagu vėl užlipti ant scenos bei pristatyti ir man pačiam labai patinkančią Robbie Williams programą,“ – sakė Mantas.

Įvykis pavadintas „skrydžiu“ ne tik dėl naujovių, kuriomis nuo šiol stebins klubas „Pacha“, bet ir dėl šelmiškos potekstės. Mantas scenoje pasirodys dviem skirtingais personažais, galantiškuoju pasirūpino profesionalus Vilniaus Vartų mados salonų personalas, o sportiškasis atstovaus Robbie Williams mėgiamiausią įvaizdį . Baruose šypsosis stiuardesėmis bei skrydžių palydovais persirengusi komanda. Tad ir visos merginos žadančios apsilankyti išskirtiniame Tabami pasirodyme laukiamos su stiuardesių sijonėliais, marškiniais ar kaklaraiščiais, o vaikinai – su pilotų atributika. Įsisiautusią publiką po vakaro pasirodymo pagrindinėje salėje toliau šokdins vienas iš produktyviausių Lietuvos šokių muzikos prodiuserių Virus J, o norintiems pratęsti vakarą R‘n‘B melodijų apsuptyje mažojoje salėje lauks Mantini.
Paskelbta: 2009.03.27