Dabarprisijungę:
176 238
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Pirmajame „Amber Muse“ vakarėlyje Lietuvoje latviai - Bogdan Taran, ZaZzy ir grupė „Craft B“.

Šis šeštadienis Kauno šokių muzikos ir kokteilių barui „Pop Star Bar“ - neeilinis! Ir ne vien dėl to, kad pagaliau atėjo „termometrinis“ pavasaris! Nuo pat 20-os valandos prasidės pirmą kartą Lietuvoje oficialiai vykstanti Latvijos šokių muzikos įrašų kompanijos „Amber Muse“ naktis. Šį kartą už pulto stos net keturi svečiai iš Latvijos ir nei vienas lietuvis. Įrašų kompanijos „Amber Muse“ savininkas, gyva Baltijos šalių radijo legenda, didžėjų didžėjus Bogdan Taran atvyksta lydimas garsių kolegų! Tai iš vieno „RyRalio” rinkinio pažįstamas ZaZzy ir ką tik su visų mylima Nica Brooke kūrinį „Summer Voyage'' pasauliui pristatęs trejetukas „Craft B“. Laukia įspūdingas 9 valandų house muzikos maratonas. Centrinės šio šeštadienio diskotekos figūros B. T. inicialų niekam nereikia pristatinėti – jis bene populiariausias Baltijos didžėjus visoje Rytų Europoje nuo Baltijos jūros iki pat Juodosios. Kokį tūkstantį kartų Lietuvoje jau grojęs latvis, kuriam LR prezidentas galėtų drąsiai skirti mūsų šalies pilietybę, čia niekada neatsibosta. Bogdaną mylėjo lietuviai prieš penkis metus taip pat smarkiai kaip dabar. Turbūt niekas nesiginčys, kad jį mylės ir dar dešimt, o gal dvidešimt metų...

Į Vilnių jis atvažiuoja pristatyti 2004-aisiais atidarytos savo įrašų kompanijos „Amber Muse“. Pristatyti ne šiaip sau, o su dar trim Latvijos house muzikos mohikanais. Per penkerius metus lėtai, bet labai kokybiškai veikianti kompanija išleido „Bandmaster's Flight“, ZaZZy, Alex S iš grupės „Rodamaal“, „Craft B“, Nica Brooke, RyRalio DJs, Electricano, paties Bogdan Taran ir kitų leidinius bei remiksus. Tarp jų visose Baltijos šalyse labai populiarus net tris kartus perleistas singlas „Samuel Alone“.

„Vienas lauke ne karys? Taip galima sakyti apie bet ką – tik ne apie Bogdan Taran. Viena ryškiausių Baltijos šalių šokių muzikos ikona, daugiau nei 10 metų prodiusuojantis radijo laidą „Dance Box“, 5 metus vadovaujantis įrašų kompanijai Amber Muse ir net 4 kartus išrinktas geriausiu Latvijos didžėjumi“, - kolegą iš Latvijos giria šokių muzikos ir kokteilių baro „Pop Star Bar“ atstovai.

Ne ką mažiau žinomas šiandien ant didžiausios bangos (kol kas) savo karjeroje esantis latvių trejetukas „Craft B“. Visai neseniai jie kartu su „RyRalio“ tandemo Lietuvoje išgarsinta amerikiete Nica Brooke išleido dainą „Summer Voyage''. Šis, būtent „Amber Muse“ kompanijoje pasirodęs, singlas jau spėjo sulaukti gerų atsiliepimų ne tik iš kolegų Baltijos šalyse, bet ir iš house muzikos profesionalų Vakarų Europoje ir už Atlanto. Šią dainą tikrai turėtumėte žinoti, nes ją su malonumu savo setuose sukioja RyRalio DJs ir kiti Lietuvos didžėjai.

Prieš trejus metus debiutavęs projektas jau spėjo pasirodyti net dviejuose Lietuvos leidiniuose. Pirmiausia jį išleido Karalius ir Lauris Lee savo rinkinyje „RyRalio Cafe“, o netrukus Andrius Rio ir šio savaitgalio herojus Bogdan Taran jų kompoziciją sumiksavo net 60 000 kopijų tiražu išleistame rinkinyje „Sobieski Uogos: Glam Gallery”. Šiuo metu „Craft B“ kviečiamas groti didžiausiuose Latvijos renginiuose bei apšildyti į kaimynų šalį atvažiuojančius svarbiausius šokių muzikos atlikėjus iš viso pasaulio nuo „Shapeshifters“ iki ATB.

Viską vainikuos tikras diskotekų profesionalas, dešimt metų muzikos pagalba moteris viliojantis ZaZzY. Jis Kaune pasirodys pirmą kartą. Dar vienas „Amber Muse“ narys, tech-house didžėjus savo didžiausiais įkvėpėjais vadina Lietuvoje jau girdėtus houserius Shur-I-Kan, Jimpster, „Rulers Of The Deep“.

Viską pradėjęs nuo didžėjavimo latvis pastaruoju metu vis dažniau užsidaro į studiją ir kuria naujas savo dainas. Beje, naujausią savo kūrinį ZaZZy įrašė su Latvijoje labai populiaria pop dainininke Ladybird. Lietuvos house muzikos gerbėjų pažintis su šiuo prodiuseriu įvyko 2005-aisiais, kai „RyRalio“ įtraukė ZaZzy kūrinį „The Funk“ į savo rinkinį „RyRalio House: Sobieski Uogos”. Tais metais ši kompozicija Lietuvos diskotekose bei per radiją skambėjo tūkstančius kartų.

Taigi, šį šeštadienį puoškitės, stokitės į „Pop Star Bar“ eilę ir nepraleiskite įspūdingo house muzikos desanto iš Latvijos. Tokių vakarų metuose Kaune būna labai nedaug.
Paskelbta: 2009.03.24