Dabarprisijungę:
404 434
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

"Epochal" - mėgstantiems kokybišką šokių muziką.

„Epochal, tai istorija, menas, didūs žmonės ir kokybiška muzika...”,-būtent taip skambėjo praėjusio Revel Instance Epochal renginio diskžokėjų šūkis. “ <...> būtent muzika yra visų epochų didis atradimas!”,- konstatavo renginio dalyviai ir organizatoriai. Ir tai tęsiasi! Kovo 27d. GCW ,muzikos ir kokteilių bare „Champagne bar“, jau antrasis Epochal renginys buriantis didesnį ratą bendraminčių bei muzikai neabejingų gerbėjų minią. Su išsivysčiusia priklausomybe kokybiškai muzikai, šokių aikštelę drebins Čiuju Jo DJ’s vaikinų komanda. Dar visai nesenai audringai atšventę komandos nario Rom K gimtadienį, renginio metu pasirodys visi trys nariai: Robee, Element bei Rom K.

Pirmieji vakarėliai, „Čiuju jo“ vardu, startavo 2005 m. rudenį klube „Men‘s Factory“. „Nuo pat pirmo renginio jautėsi kitoks, savotiškas stilius, kuris daugelio lankytojų buvo iš karto palaimintas. Viena iš pripažinimo priežasčių - prioritetas kokybei,- atveria sėkmės paslaptis Rom K. „Pabrėžiant renginių kokybę buvo sugalvotas ir pačio renginio šūkis – „Dėmesio! Išssivysto priklausomybė kokybiškai muzikai!“ Taip įsisiūbavo nuolatinis ir iki šių dienų žinomas - „Čiuju Jo“,- džiaugiasi diskžokėjų trijulė.

Kaip ir pirmame Epochal renginyje, šiame taipogi pasirodys M&D Substance bei Revel Instance diskžokėjai, kartu ir Tomas M. „Džiaugiamės galėdami tęsti epochą toliau, kokybiškais renginiais stengiamės burti išskirtinę žmonių auditoriją, vienyti ištikimiausius narius ir ateityje pasiekti kuo geresnius rezultatus“,- apie renginį atsiliepia diskžokėjai.

Kokybiškas muzikos kokteilis, su skirtingu požiūriu į muzikos stilių, bet ne kokybę. Stiprus, gilus ir paslaptingas epochal #2 jau kovo 27- tąją.

Daugiau:
Pradžia 23:00h
GCW Muzikos ir kokteilių baras "Champagne Bar", A. Vienuolio g. 4, Vilnius

Bilieto kaina 20 lt, su skrajute -15 lt, su club.lt kortele- 50% nuolauda bilietui.
Paskelbta: 2009.03.23