Dabarprisijungę:
30 82
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

MTV Lietuva įsigijo keturis naujus realybės šou.

„MTV Lietuva“ laidų tinklelis nesilaiko jokių pavasarinių dietų, o tiesiog lūžta nuo naujienų gausos ir įvairovės. Chuliganiškas kanalas įsigijo net 4-ias naujas laidas, kurias sudaro daugiau nei 150 serijų. Tai didžiausias MTV pirkinys, po animacinių „American Dad“ ir „Futurama“ įsigijimo. Jau nuo kovo pradžios žiūrovai galės pamatyti dar daugiau naujų, pikantiškų, provokuojančių ir aistras kaitinančių MTV laidų. Paauglių pasimatymai su nepažįstamais, nenuspėjamos piniginės avantiūros, meilė pagal melo detektorius, išrankieji turtingų tėvelių vaikai, mamų dukrelių kaprizai ir dar daug daugiau keistų tipų pasirodys MTV eteryje. Naujausiame MTV pirkinyje – laidose „Exposed“ pamatysime, kaip merginos ir vaikinai ieško antrosios pusės. Tai yra kol kas vienintelis televizijos istorijoje pasimatymų realybės šou, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka melo detektorius. Per pasimatymą su dviem pirmą kartą matomomis merginomis ar vaikinais bendraujantis laidos dalyvis rinksis vieną iš jų, o jam neapsirikti padės melo detektorius, kuris registruos visus, teisingus ir melagingus, pretendento atsakymus. „Exposed“ – laida, kuri iš pamatų sugriaus makaronų kabintojų schemas.

Jeigu norėtum įsitikinti, kiek iš tiesų obuolys toli rieda nuo obels, tai stebėk „Date my mom“. Čia galėsi kiekvieną kartą pamatyti vis kitą drąsuolį susitinkantį ne su patinkančia mergina, bet su jos mama. Originali, sultinga, kokybiška JAV versija – jau Lietuvoje ir tik per MTV. Kažkas tai jau bandė daryti, bet tikrai ne taip smagiai, kaip per savo TV nusipelnai matyti tu. Žiūrėk, kaip genialiai ir greitai išgauti intriguojančią informaciją iš mamyčių apie jų dailiosios lyties atžalas. Tik pažinęs mamas jaunuolis galės išsirinkti merginą pasimatymui. Dažniausi vaizdai: nepėsčios mergaitės, dar kietesnės merginos ir kiek suglumę vaikinai. Jaunikaiti, jei esi drąsus - „Date my mom“.

Jei manei, jog XXI-ame amžiuje tėvai jau nebegali kontroliuoti vaikų antrosios pusės pasirinkimo, labai klydai. Per „Parental Control“ pamatysi, kaip tėvai vertins ir stebės per padidinamąjį stiklą savo atžalų pasimatymus su nepažįstamais ir svarstys, ar jiems likti su naujai sutiktaisiais, ar – su senom antrosiom pusėm. Kaip nulems būsimą vaikų sprendimą ir pasirinkimą stebėkite tik „Parental Control“ metu.

Jei dar nematei, kaip galima ekspromtu padaryti dar niekam neregėtą ir niekam nematytą piniginę avantiūrą, tai stebėk „Next“. Taip taip, „Next“ – beprotiškiausia aklų pasimatymų laida, kurioje, jei ne įsimylėti, tai bent užsidirbti tikrai galima.

Pavasaris visai arti, mes žinom, kad tavo hormonai ima siausti. Jausmų troškulį kompensuok naujausiomis MTV laidomis apie svarbiausią dalyką gyvenime – meilę.
Paskelbta: 2009.03.17