Dabarprisijungę:
48 58
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Vilniuje ir Kaune – nenusibostančio house muzikos himno autorius Andy Ward.

Kauno šokių muzikos ir kokteilių baras „Pop Star Bar“ ne tik plaka skanius kokteilius, bet ir beveik kiekvieną savaitgalį pristato visame pasaulyje ryškiai spindinčius house muzikos brangakmenius. Gruodį atidarytą ir iš karto populiaria pasilinksminimų vieta tapusį barą jau aplankė šūsnis šokių muzikos garsenybių: Rae, Da Sunlounge, Shur-I-Kan, Jay West. Šį penktadienį, kovo 20 dieną („Pop Star In The House“ serijoje) Kauno šokių muzikos ir kokteilių bare „Pop Star Bar“, o šeštadienį, kovo 21 dieną sostinės klube „Tarantino“ pasirodys dabar jau iki gyvos galvos madingo ir populiariaus projekto „Soul Central“ narys Andy Ward. Tu tikrai ne kartą kėlei rankas pagal jo sukurtą house muzikos himną „Strings of Life” ar klausei jų hito „Time After Time” rinkinyje „RyRalio Cafe 2”. Kartu su britu abejose diskotekose gros Lauris Lee bei Modaco.

Labiau į raumeningą Holivudo aktorių ar NBA krepšininką nei muzikos atlikėją panašus britas Andy Ward į Lietuvą atvyks antrąjį kartą. Vienas populiariausių šių dienų house scenos didžėjų bei prodiuserių stebina minias gerbėjų muzikos parinkimu bei pulsuojančia energija pasirodymų metu. Visada nuotaikingas, visada besišypsantis, visų (o ypač merginų) mėgstamas seksualusis atlikėjas netrukus ves iš proto ir Vilniuje bei Kaune susirinkusius lankytojus.

„Abejoju, ar jam dar reikia kažkokių komplimentų ir aprašymų. Po velniais, juk tai pats Andy Ward! Žmogus, sukūręs jeigu ne patį populiariausią, tai bent jau labiausiai įsimenantį visų laikų house hitą. Tačiau tikrai ne už tai jį liaupsina tūkstančiai gerbėjų, visuose, kuriuos tik skaitau, muzikos leidiniuose ir portaluose – Andy neprilygstamas už DJ pulto. Ne vieną kartą pats su pavydu žiūrėjau kaip jis groja“, - emocingai svečiui komplimentus žarsto kartu su britu grosiantis „RyRalio” narys Lauris Lee.

Šiandien jau į istoriją patekęs Andy Ward įkurtas „Soul Central“ tandemas populiariausių Britanijos dainų topą šturmavo su savo garsiausiu hitu „Strings Of Life“. Šis prieš penkerius metus pasirodęs kūrinys, kuriam atsispirti negalėjo ir jauni, ir seni, akimirksniu tapo šokių aikštelių himnu. Iki šių dienų nenusibostantis hitas pateko į daugiau nei šimtą įvairiausių kompiliacijų ir, anot gandų, leido „Soul Central“ susižerti ne vieną milijoną.

Nuo tada Andy Ward tapo gyva house muzikos legenda ir iki šių dienų yra toks pats madingas, populiarus ir geidžiamas didžėjus. Tiesa, pastaruosius metus turtingas atlikėjas gyvena atokiau nuo viso šurmulio Ispanijos kurorte Alikantėje, groja ten, kur jam pačiam patinka, veda savo autorinę radijo laidą, davanoja savo „podcastus“ ir tiesiog gerai leidžia laiką tinginiaudamas prie Viduržemio jūros.

Aukščiausios prabos prodiuseris net nebando slėpti, kad jam patiko pirmas pasirodymas Lietuvoje. Todėl jis grįžta jau šį savaitgalį. Tiesa, šį kartą su dviguba jėga ir dvigubu pasirodymu Vilniuje ir Kaune.
Paskelbta: 2009.03.16