Dabarprisijungę:
368 416
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Įspūdingas vakarėlis naujoje erdvėje – „GELTONOJI ZONA“ su Oliver Klein.

Renginių organizatorius „Progresyvus menas“ įkvėptas pavasarėjančių nuotaikų 2009 m. kovo 20 d. nusprendė nudžiuginti šiauliečius ir miesto svečius visiškai naujos koncepcijos renginiu „GELTONOJI ZONA“, kuris, kaip žada organizatoriai, bus gaivos pliūpsnis ne tik Šiaulių, bet ir visos Lietuvos šokių muzikos padangėje. Organizatoriams bendradarbiaujant su Mados ir laisvalaikio centru „Saulės miestas“ vakarėliui „GELTONOJI ZONA“ pirmą kartą pasirinkta netradicinė erdvė – „Saulės miesto“ požeminė stovėjimo aikštelė, kurios privalumus pajaus kiekvienas renginio dalyvis. Pirmojo ir lyderiaujančio Šiaulių mieste prekybos centro „Saulės miestas“ požeminė stovėjimo aikštelė renginio metu virs elektroninės muzikos šokių aikštele, kurioje bus pastatyta įspūdinga scena su galingais šviesos elementais, profesionalia, net 15 kilovatų, garso sistema ir ypatinga apšvietimo sistema, taip pat specialiai renginiui parinktais video projektoriais bei ekranais, kuriuose renginio metu vizualizacijomis rūpinsis audio-video technologijų rinkoje Lietuvoje lyderiaujanti kompanija „Prezentacijų spektras“, kuri video projekcijomis rūpinosi tokiuose renginiuose, kaip „Vilniaus vartų atidarymas“ ar „Vilnius – 2009 m. Europos kultūros sostinė“ atidarymo spektaklis. Renginio dalyvių patogumui „GELTONOJOJE ZONOJE“ taip pat veiks net du barai.

Renginių organizatorius „Progresyvus menas“ yra įsitikinęs, kad Šiauliai – miestas kuris nemiega, kur verda naktinis gyvenimas, miestas, kuriame gyvena daugybė aktyvių jaunų žmonių, kurie nusipelno tokio mąsto renginio, todėl šiai ypatingai nakčiai pasirinko būtent šį miestą, kurį aplankyti kviečia taip pat ir kitų miestų jaunimą – „Visa tai skirta Jums!“, sako „GELTONOSIOS ZONOS“ organizatoriai.

Ypatingam vakarėliui – ypatingas ir muzikos užtaisas. Pagrindiniu „GELTONOSIOS ZONOS“ svečiu taps jau kartą mūsų šalyje viešėjęs vokietis, įrašų kompanijos „Great stuff“ atstovas - Oliver Klein. Charizmatiškasis didžėjus iš Dortmundo pasižymi išskirtiniu techno skambesiu (tam įtakos padarė Oliver Klein mėgiama soul ir funk muzika), mokėjimu valdyti publiką ir naujomis skirtingų atlikėjų kūrinių interpretacijomis. Planetos šokių aikšteles jis užkariavo efektyviu ginklu – 2000 m. pasirodžiusiu singlu „Rheinkraft“, taip pat daugeliu sėkmingų remiksų: Tiesto „Flight 643“, Members of Mayday „Sonic Empire“ ir Harry Choo Choo Romero „Tania“, kurie buvo tikri šedevrai perpildytoje muzikos rinkoje. Oliver Klein viena scena yra dalinęsis su tokiais elektroninės muzikos grandais, kaip Westbam, Carl Cox, Paul Van Dyk, Lexy K ir kitais, taip pat išleido įžymiąją kompiliaciją „Movement“. Savo profesionalumo Oliver Klein jau seniai nebereikia įrodinėti, jis gali pasigirti grojęs žymiausiuose pasaulio klubuose: Londono „The Gallery“ (rezidavo net ketverius metus), „Cream“, „Passion“, „The Cross“, „Tribehouse“, įvairiais turais (pavyzdžiui, po Braziliją), pasirodymais daugelyje užsienio šalių: Japonija, Panama, Ispanija, Čekija ir t. t. Šį kartą jis renkasi „GELTONĄJĄ ZONĄ“ Šiauliuose!

Vakaro žvaigždei talkins Šiaulių publikai gerai pažįstami ir visada šiame mieste laukiami Deep Frequency komandos atstovai klaipėdiečiai Uncle Roll ir Sat, kurie pažada šiam renginiui paruošti kai ką tikrai įspūdingo.

Kartu su Oliver Klein bei Deep Frequency šiauliečius ir miesto svečius linksmins „Controled Body Movements“ (CBM) didžėjų komandos nariai Pogemi & Press – du vaikinai, kurie jau ne vienus metus savo pasirodymais drebina ne tik visą šiaurės Aukštaitiją, yra nusiteikę vėl pradžiuginti visus elektroninės muzikos mylėtojus.

Naujos koncepcijos elektroninės šokių muzikos renginys naujoje įspūdingo dydžio erdvėje, 15 kw profesionalaus garso, galingos video instaliacijos bei Europos elektroninės muzikos padangėje labiausiai tariamas vardas legenda iš Vokietijos Oliver Klein, visa tai – „GELTONOJI ZONA“, kurios tu negali praleisti!
Paskelbta: 2009.03.16