Dabarprisijungę:
460 546
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

DJ MAG LEGENDOS su legendiniu Josh Wink.

Šiais metais pasaulinis, britiškas „DJ Mag“ švęs aštuonioliktąjį gimtadienį. Galima sakyti, kad žurnalas sulaukė „pilnametystės“ ir tikrai turi ką papasakoti klubinėtojams apie savo pragyventus metus – gimstančius, besikeičiančius, mirštančius muzikos stilius, atsidariusius, gyvuojančius, užsidariusius klubus, vykusius ir tebevykstančius festivalius, sužibusias, užgesusias ar tebešviečiančias didžėjų ar muzikos kūrėjų žvaigždes... Aštuoniolika metų tai beveik tiek pat, kiek trunka Lietuvos klubinis gyvenimas. Tik tarp mūsų ir britų išlieka vienas esminis skirtumas – prieš aštuoniolika metų pirmą kartą į vakarėlį atėjusį britą ir šiandien gali rasti leidžiant laisvalaikį ten pat, o štai mūsiškius „klubinius aštuoniolikmečius“ gali suskaičiuot ant vienos rankos pirštų...

Kovo 20 dieną vakarėlyje „DJ Mag legendos #1 su Josh Wink”, klube „Havana Social Club“, Vilniuje startuos vakarėlių serija, kuriais mes, pasinaudodami vyresniojo brolio, britiško „DJ Mag“, užgyventa patirtimi, bandysime supažindinti jus su žymiausiais klubinės muzikos vardais. Gal vakarėliuose dalyvausiančių didžėjų jūs neišvysite šių metų „DJ Mag“ geriausių didžėjų šimtuko viršūnėje, bet kiekvienas iš jų yra giliai įrėžęs savo vardą klubinės muzikos istorijoje.

Pirmojo „DJ Mag Legendos“ žvaigždė – Josh Wink, apie kurį galima sakyti, kad jis ir šokių muzika pasirodė panašiu laiku. Jo pirmasis EP „Tribal Confusion“ išleistas, kai jam buvo 19-a, maždaug po dvejų metų, kai pasirodė pirmasis hauso įrašas iš Čikagos pogrindžio ir paplito po visą pasaulį. Išlaikydamas atvirą požiūrį, kuris ir leido susižavėti elektronine muzika, Josh rado namus savo muzikai gausybėje skirtingų leidybinių kompanijų – „Tribal Confusion“, kurioje bendradarbiavo su King Britt, kaip E-Culture, išleistas Niujorko hauso leidybinės kompanijos „Strictly Rhythm“, o 1994-ųjų „Meditation Will Manifest“ − belgų techno kompanijos „R&S Recordings“. Tais pačiais metais jis įkūrė savąją „Ovum Recordings“. Žymiausias Josh darbas - „Higher State Of Consciousness“. Po jo acid euforiją kėlė „Superfreq“, jau neminint jo 2000-ųjų L’il Louis „French Kiss“ perdirbinio „How’s Your Evening So Far?“, kurį grojo visi – nuo Erick Morillo iki Jeff Mills. Taip pat jis atliko savo vaidmenį nesenoje minimal bangoje išleisdamas „Thick As Thieves“ Steve Bug leidybinėje kompanijoje „Poker Flat“. Pripažįstama, kad kai kurie ankstesni Josh kūriniai – kaip 1995-ųjų „Don’t Laugh“ – turėjo formuojantį poveikį minimal stiliui. Viena pagrindinių jo muziką apibrėžiančių savybių – tai specifinio skambesio nebuvimas. Josh chameleoniškumas tapo vėl aiškiai matomas praėjusiais metais su „Stay Out All Night“. Na, o Lietuvoje Josh lankysis savo ketvirtojo albumo „When A Banana Was Just A Banana“ pristatomojo pasaulinio turo metu.

Kartu su Josh Wink vakarėlyje galėsite išgirsti ir lietuvaičius, kurie buvo pasirinkti taip pat ne atsitiktinai. Vakaro herojų apšildys vienas pimųjų Lietuvos techno didžėjų – Pagalvė (Techstylism). Lounge salėje šeimininkaus turbūt vieni žymiausių Lietuvoje pasaulinės klubinės kultūros istorijos žinovai – Vidis (ZIP FM) ir Benua (Happyendless DJ‘s), o trečiają sceną atidavėme Lietuvos klubinės kultūros naujokams – dubstep stiliaus propaguotojams – Mark Splinter (dubstep.lt), Nightjar (dubstep.lt) ir Geniui (One Ear Stereo).

Daugiau informacijos: www.djmag.lt
Paskelbta: 2009.03.12