Dabarprisijungę:
40 64
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Argentinietis Jay West ir RyRalio DJs dovanoja P. Amerikos vasarą.

Visai neseniai Karalius grįžo iš atostogų Austrijoje kur, kaip kasmet, su snieglente bandė užkariauti juodąsias kalnų trasas, o praėjusį savaitgalį jis su Lauriu Lee ir JAV dainininke Nica Brooke su savo išskirtiniu koncertu užvaldė viename Tbilisio klube susirinkusius gerbėjus. Gruzijoje jie žengė raudonu kilimu ir pirmą kartą dalino autografus. Ar ne tarptautinės žvaigždės? Dabar Lietuvos gerbėjų pasiilgęs „RyRalio” duetas jau grįžo namo ir šį penktadienį, nuo 20 valandos kviečia į savo ketvirtąją naktį Kauno šokių muzikos ir kokteilių bare „Pop Star Bar”. Čia visų laukia ypatingas svečias iš pasaulio krašto, nuo Lietuvos nutolusio per 10 000 kilometrų. Tai nuostabusis Jay West – pirmą kartą Kaune matomas didžėjus atkeliauja vieninteliam ir išskirtiniam pasirodymui Baltijos šalyse.

Argentina garsėja ne tik futbolu, tango ar skaniausiais steikais, bet ir delikatesine house muzika. Jay West – argentinietiškos šokių muzikos virtuvės šefas - šiandien yra vienas geidžiamiausių Pietų Amerikos house muzikos atlikėjų. Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjęs prodiuseris, didžėjus ir įrašų kompanijų valdytojas grojo vienoje scenoje kartu su „Massive Attack“, „Pet Shop Boys“, Pete Tong ir „Deep Dish“.

Dar visai neseniai Jay West pasirodė 60-čiai tūkstančių žmonių Buenos Airese vykstančiame bene garsiausiame elektroninės muzikos festivalyje pasaulyje „Creamfields“. Jau po kelių savaičių, po pasirodymo „Pop Star Bar“ argentinietis septintus metus iš eilės pasirodys, milijonus šokių muzikos gerbėjų pritraukiančioje kasmetinėje Majamio žiemos muzikos konferencijoje.

Jeigu atsibodo nesibaigianti žiema ir kieme ištirpęs sniegas virtęs purvu – penktadienį nuo 20 valandos stok į eilę prie „Pop Star Bar“ durų ir pasiruošk ne tik ilgai šokti, bet ir daug šypsotis. Juk temperamentingasis argentinietis į Marijos žemę atskraidins Pietų Amerikos šilumą - neįtikėtinai linksmą bei nepakartojamo skonio funky house setą.

Geriausios nuotaikos garantas Jay West visą laiką buvo žinomas kaip svaigių, vasariškų melodijų „specas“. Būtent, už tą saulėtą muziką jį myli ne tik Lauris Lee ir Karalius, bet ir didžioji dauguma jų vakarėlių lankytojų.

Jay West euforijos kupinus setus pernai metais įvertino ir keli šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje. 2008-uosius argentinietis praleido „ant lagaminų“, nes grojo labai daug, arti ir toli nuo namų: Sidnėjus, Melburnas, Meksikas, Pekinas, Mumbajus, Johanesburgas, Keiptaunas, Honkongas, Budapeštas, Londonas, Berlynas, Viena, Stambulas, Niujorkas, Majamis, San Franciskas, visa P. Amerika ir tai tik maža dalis jo pasaulinių gastrolių.

Kad šio savaitgalio svečias išties geras, galvoja ne tik „RyRalio“ didžėjai, kurie jo kasdien „kepamus“ kūrinius įtraukia į savo setus, bet ir būrys pirmo laipsnio house elito. Jay West komplimentų negaili Dimitri from Paris, Mark Farina, „Inland Knights“, Satoshi Tomiie, Hernan Cattaneo ar Lietuvoje labai mylimas Da Sunlounge, kuris Jay West vadina tiesiog „nepakeičiamu”.

Daugiau informacijos: >>>
Paskelbta: 2009.03.09