Dabarprisijungę:
290 330
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Sel“ koncerte Klaipėdoje – E. Dragūno atviravimai.

Praėjusį šeštadienį Klaipėdos naktiniame klube „Global“ vyko grupės „Sel“ koncertas, sutraukęs gausų būrį senų grupės gerbėjų bei aktyvių klubinėtojų. Penkiese pasirodžiusiems muzikantams klube buvo suręsta jų reikalavimus atitinkanti scena. Anot „Global“ atstovų, „Sel“ pageidavimų sąrašas numato, kad grupės pasirodymas – nesvarbu, ar jis vyksta klube, ar kitur – turi būti įgarsinamas aparatūra, kuri „patemptų“ ir koncertų salės lygį. Nors koncertas buvo numatytas po vidurnakčio, muzikantų komanda ir grupės siela Egidijus Dragūnas į Klaipėdą atvyko apie 16 val. ir porą valandų praleido derindami garsą bei repetuodami koncertinę programą.

„Sel“ pasirodymą apšildė vyresnei klubinėtojų kartai puikiai pažįstamas DJ Crembo. Pati grupė scenoje pasirodė apie 1 val. nakties. Pasiklausyti kultinio lietuviškos šokių muzikos kolektyvo susirinko per 1000 klaipėdiečių. 17-a metų gyvuojanti grupė, ketinanti netrukus išleisti naują albumą, koncertui parinko įvairių laikotarpių kūrinių.

Įnoringos žvaigždės įvaizdžiu garsėjantis E. Dragūnas renginio metu buvo puikiai nusiteikęs, negailėjo komplimentų uostamiesčiui ir mielai bendravo su publika.

Anot dainininko, dabartiniu gyvenimo laikotarpiu tokiu paros metu jis paprastai jau miega – „selas“ pats augina pusantrų metukų sūnų Deividą. Beje, šiltai pasakojo grupės lyderis, mažylis mėgsta į jį kreiptis vardu ir užuot šaukęs tėčiu, vadina Egiu.

Pasibaigus pusantros valandos trukusiam koncertui, grupė grįžo nakvoti į viešbutį ir kitą dieną išvyko į Vilnių.

Dėl asmeninio gyvenimo įvykių daug žiniasklaidos dėmesio sulaukiantis dainininkas šiuo metu rūpinasi naujomis dainomis, kurias įrašinėja drauge su prodiuseriais Mario Basanovu ir Žilvinu Žusinu bei plėtoja kitą projektą – „selas“ prodiusuoja jauną dainininkę Orea.
Paskelbta: 2009.03.04