Dabarprisijungę:
228 264
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klubų sostinė “Mens Factory” tobulina savo aplinką geriausiam laisvalaikiui Vilniuje.

Nepasiduodama išpūstai masinei panikai klubų sostinė “Mens Factory” ir toliau tobulina savo aplinką geriausiam laisvalaikiui Vilniuje. Šiuo metu, kai tampa vis sunkiau nustebinti viską mačiusius lankytojus, ir kai užsienio atlikėjai, tituluoti žvaigždėmis, yra kasdienybė, administracija nusprendė dar daugiau investuoti į išliekamąją klubo vertę ir pagerinti sąlygas, užtikrinančias išskirtinį laisvalaikį bet kurią dieną. Siekiant šio tikslo, “Mens Factory” buvo renovuotas pirmasis aukštas, kuriame įsikūrė chill out salė, specializuoti kambariai bei labirintas. Jame praleistas laisvalaikis taps dar prasmingesnis ir įsimintinesnis. Papildomo jaukumo ir daugiau intriguojančios prieblandos suteikia šviesos diodų apšvietimas, kuris buvo suprojektuotas pagal specialų Vokietijos inžinerių užsakymą. Vienintelis Lietuvoje šviesos diodų apšvietimas dar labiau paryškino autentišką “Mens Factory” interjerą ir suteikė papildomo jaukumo. Klubas, atsižvelgdamas į skirtingus laikytojų poreikius ir muzikinį skonį, suformavo tris vakarėlių linijas. Pirmoji prasideda ketvirtadieniais, kuomet klube gausu studentiškos bendruomenės lankytojų ir tam, kad užsisakyti gėrimą, tenka pasitelkti kūrybingumą, atkreipiant į save nuolatos maišančių kokteilius barmenų dėmesį. Antroji linija – tai garsios penktadieninės progressive house sesijos su žinomiausiais šalies (Alex Virtual, Element, Andy Lau, Virus J, Robee, Rom K, Tiutiunikoff, Philtrum ir kitais) bei užsienio atlikėjais. Pastarojoje lankėsi Italijos uplifting progressive house scenos pažiba – Thomas Schwartz.

Šeštadieniais nuo kovo mėnesio girdėsime House Mafia renginių serijos rezidentus: Filtered Tools, Anriu Rio, Vanga bei Flaxen Beats didžėjus, kurie pristatys geriausius house muzikos grynuolius, o Jūsų vaizduotę kurs žadinančios programos karštos go-go šokėjos.

Kokybiškos klubinės muzikos klubas orientuojasi į platesnę auditoriją. Netolimoje ateityje visa tai, kas skamba “Mens Factory”, galima bus išgirsti gyvai savo namuose ar pakeliui automobilyje, tik įsijungus vieną iš radijo stočių.

Klubas “Mens Factory” supranta, jog norinčių linksmintis klube skaičius didėja, ir ekonominė padėtis šalyje po truputi gerėja. Todėl norėdamas palengvinti lankytojų pasirinkimą geram laisvalaikiui išleido naujas klubo nario korteles. Šios limituoto tiražo klubo nario kortelės suteiks įvairiausių nuolaidų klubo lankytojams ir padės sutaupyti.
Atsinaujinusiame ir intriguojančiame “Mens Factory” - neišdildomų ispūdžių kupini savaitgaliai ir tik išskirtinė publika!
Paskelbta: 2009.03.04