Dabarprisijungę:
412 508
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klube „Global“ – pieniški Naujieji.

Ateinančius Naujuosius metus uostamiesčio klubas „Global“ kviečia pasitikti taip, kaip tai padarytų pats jų simbolis Jautis – skambant geriausios šalyje elektroninės šokių muzikos grupės „Pieno lazeriai“ muzikai. Gruodžio 31-ąją, trečiadienį, klube šurmuliuos kasmetės linksmybės. Dekoruota aplinka, žavios šokėjos, gyva muzika ir ekscentriškasis vedėjas – tokios bus tradicinio naujamečio vakarėlio putos. O saldžiuosius kokteilio tirščius maišys ekstravagantiškieji „Pieno lazeriai“ bei klubo rezidentų komanda, parengusi gaiviausios elektroninės šokių muzikos kupiną naktį.

Šešių talentingų atlikėjų projektas „Pieno lazeriai“, per trumpą laiką virtęs Lietuvoje bei užsienyje garsiu muzikiniu reiškiniu, savo istoriją, ko gero, galėtų sudėti į pasipriešinimo bet kokiai – žanro, ekonomikos ar santykių – krizei vadovėlį. Draugiškų pasigrojimų metu džiazą, pankroką, IDM, hardcore, funk bei kitką drąsiai miksavę muzikantai netruko pelnyti melomanų simpatijų. Drąsa ir netikėtumas sužavėjo ne vieną, ir po pusiau oficialių apklausų internete bei neoficialių pokalbių prie kavos puodelio tapo aišku: jeigu savo bičiuliui iš užsienio norėtum pristatyti lietuviškos muzikos sceną be ironijos ir didžiuodamasis, ilgai nesvarstęs gali uždėti „Pieno lazerių“ plokštelę.

Šešetą metų gyvuojantis kolektyvas užmezgė bendradarbiavimą su Vokietijos įrašų kompanija „Phazz-a-delic“, kuri išleido „Pieno lazerių“ albumus „Voyage“ (2005 m.) bei „Kitchen“ (2006 m.), o pavieniai komandos kūriniai įtraukti į įvairiausias muzikos rinktines. Šiemet Lietuvos Alternatyvios muzikos apdovanojimų ceremonijoje „lazeriai“ pelnė geriausios metų elektroninės muzikos grupės vardą. Naujamečiam vakarėliui grupė rengia populiariausių kūrinių programą bei, žinoma, nešykštės improvizacijų. Be šio muzikinių metų deserto, „Global“ svečių laukia ir tradiciniai elektroniniai skanėstai: didžiojoje klubo salėje gros Mindaugėlis, Manchini ir Junduls, mažojoje – Blackie bei Small Town Boy.

Praūžę 2008-ieji įrašė ne vieną naują žodį klubo įvykių metraštyje. Arti 30 didžėjų iš keliolikos pasaulio šalių šiemet pristatęs „Global“ pavasarį, be kita ko, spėjo trumpiausiais terminais atnaujinti interjerą.

TWNKL, „Sheezzanova“, „Tabami“, „Happyendless“, „Suicide DJs“ ir kitų lietuviškų gyvos muzikos projektų pasirodymus surengęs klubas po savo stogu šiemet sukvietė ir tokias elektroninės šokių muzikos scenos pažibas, kaip James Zabiela, Luis Paris, Jimmy Hill, Stu Hirst, Ariaan Olieroock iš „16 Bit Lolitas“, duetus „Audiofly“, „Hybrid“, „Monkey Brothers“. Už „Global“ pulto stojo lietuviai Ignas, Karalius, Donatello, Kastis Torrau ir kiti. Renginių serijos „Music Colors“, „Let The Rhythm Hit Em“ bei naujausioji – „Hot Shots“ – atvėrė kelią į sceną jauniems organizatoriams, debiutuojantiems atlikėjams bei jų mėgstamoms užsienio žvaižgdėms.

„Viskas, kas yra nauja ir kitaip, nei anksčiau, kažkam gali atrodyti sunku, – į dejones apie finansinį sunkmetį replikuoja klubo atstovai. – O kitam tai tiesiog dar vienas iššūkis, kurį privalu įveikti. Tikime, kad penktuosius gyvavimo metus įpusėjantis „Global“ šioje situacijoje ras nebanalių sprendimų ir toliau laikysis savo progresyvaus muzikinio kurso.“
Paskelbta: 2008.12.29