Dabarprisijungę:
110 152
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Pop Star Bar“: po sausakimšo atidarymo, prie pulto stos Vidis ir Karalius.

Praėjusį savaitgalį Kauno lankytojai architektų paskaičiuotą naujos erdvės žmonių talpinimo skaičių pavertė niekais. Per abu atidarymo renginius naują šokių muzikos bei kokteilių barą „Pop Star Bar“, į kurį ankstesniais skaičiavimais turėjo tilpti apie 300 žmonių, aplankė dvigubai daugiau naktinio gyvenimo gerbėjų! „Kaunas pasikeitė“, - taip naują barą įsikūrusį Vasario 16-osios g. Kaune, įvertino nenorėjusi prisistatyti mergina. Ji džiaugėsi, kad dabar nebereikės sukti galvos, kur leisti savaitgalio vakarus net ir tiems, kurie nemėgsta šokti. Į atidarymą susirinkę žmonės kėlė daug šampano taurių, linkėdami ne tik sėkmingos darbo pradžios, bet ir prašydami klubo šeimininkų, kad „Pop Star Bar“ pradėtų veikti ir ketvirtadienio vakarais.

Praėjusį savaitgalį netilo kalbos, ar į „Pop Star Bar“ bus įleidžiamos lietuviškos spaudos puslapiuose šmėžuojančios žvaigždės. Šypsodamiesi klubo šeimininkai visiems tvirtino, kad juodajame sąraše yra tik viena vienintelė moters pavardė, prasidedanti raide „J“.

Nors kalbos ir prisiminimai po atidarymo dar vis „karšti“, šį savaitgalį visų kauniečių ir miesto svečių laukia dar vienas 18 valandų linksmybių maratonas ir nenusakomas galvos skausmas sekmadienį. Penktadienį „Pop Star Bar“ svečiuose - retai Kaune girdimas vienas karščiausių sostinės didžėjų Vidis. Bene geriausias Lietuvoje tech-house muzikos didžėjus yra atsakingas už MTV kanalo naujųjų talentų paieškas.

Šiais metais Vidis pats tapo naujuoju Lietuvos talentu, jo dainos „Test“ ir „I'll be Gone“ sukosi visame pasaulyje. O netradicinis „I'll be Gone“ vaizdo klipas tapo labiausiai žiūrimu Lietuvos klipu populiariausiame pasaulyje vaizdo filmukų portale „Youtube“.

Vidžiui talkins vienas „Pop Star Bar“ šefų, bene garsiausio house muzikos kolektyvo Lietuvoje „RyRalio“ narys Karalius. Praėjusį savaitgalį sveikinimus ir dovanas kartu su savo kolega Lauriu Lee atsiiminėjęs didžėjus, naujoje Kauno pasilinksminimų vietoje pasirodys pirmąjį kartą. Paklaustas, kaip pats vertina atidarymą, Karalius ilgai tylėjo, galiausiai, tepasakė: „Buvo žiauru!“ Kelis mėnesius beveik be miego gyvenęs naujojo baro šeimininkas, prieš pasirodymą žada tris paras miegoti. Be pertraukų.

Šeštadienį, nuo pat 20 valandos, visų lauks praėjusį savaitgalį jau žmonių pasitikėjimą įgavęs „Pop Star Bar“ rezidentas Modaco bei DJ Chica, dažnai grojanti Vilniaus ir Kauno diskotekose. Taigi, aukščiausios kokybės šokių muzika garantuota.
Paskelbta: 2008.12.16