Dabarprisijungę:
110 154
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

“Mens Factory” stebins išrankiausius lankytojus.

Nesuvaržytas, jau daugiau nei dešimtmetį sulaukiantis įvairaus amžiaus bei socialinės padėties lankytojų, analogų rytų Europoje neturintis naktinis klubas “Men’s Factory” pristato naujus vakarėlių ciklus. Klube, dėmesį kaustančiame, jaukumu pasitinkančiame interjere atsispindi aistros ir lengvos erotikos akcentai. Kokybiškos garso sistemos “Funktion-One” bei trijų spektrų lazerių šviesos kuriama aplinka leidžia net prie baro jaustis lyg šokių aikštelėje. Klubo išskirtinumą paryškinantis akcentas yra jo mobili scena. Pagal specialų užsakymą Europos inžinierių suprojektuota scena tarsi povandeninė valtis iš klubo gilumos atgyja kiekvieno pasirodymo metu. Toliau investuojant į kokybę, artimiausiu metu klube planuojama įrengti ir azoto patrankas, kurios gaivins įkaitusius svečius ir suteiks papildomų įspūdžių.

Klube reziduoja naujai agentūrai “Obsession” priklausantys talentingi diskžokėjai Philtrum, Tiutiunikoff bei Alex Virtual, kurių miksus girdime “Power Hit Radio” ir ZIP FM radijo stotyse. Išlaikant kokybę ir siekiant patenkinti kiekvieno lankytojo norus ir poreikius klubas siūlo trijų dienų programą.

Mažaisiais savaitgaliais, ketvirtadieniais, “Men’s Factory” laukiami visi klubo kortelių savininkai, pateksiantys į renginius nemokamai. Ypatingomis nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais pasinaudoti kviečiami ir studentai, klube rasiantys atsipalaidavimą nuo įtemptų mokslų.

Penktadienines renginių serijas “Men’s Factory” paženklina kokybės ženklu - “In Quality We Trust”. Klube reziduoja geriausi Lietuvos diskžokėjai bei DJ komandos, kiekvieną kartą pateikdamos vis naujesnes muzikines tendencijas bei savo kūrybą. Šiuose vakarėliuose lankytojų dėmesiui prikaustyti ir jų geriausiam laisvalaikiui praleisti bus pateikti žinomiausi vardai. Apie renginius klube jau teigiamai Nesuvaržytas, jau daugiau nei dešimtmetį sulaukiantis įvairaus amžiaus bei socialinės padėties lankytojų, analogų rytų Europoje neturintis naktinis klubas “Men’s Factory” pristato naujus vakarėlių ciklus. Klube, dėmesį kaustančiame, jaukumu pasitinkančiame interjere atsispindi aistros ir lengvos erotikos akcentai. Kokybiškos garso sistemos “Funktion-One” bei trijų spektrų lazerių šviesos kuriama aplinka leidžia net prie baro jaustis lyg šokių aikštelėje. Klubo išskirtinumą paryškinantis akcentas yra jo mobili scena. Pagal specialų užsakymą Europos inžinierių suprojektuota scena tarsi povandeninė valtis iš klubo gilumos atgyja kiekvieno pasirodymo metu. Toliau investuojant į kokybę, artimiausiu metu klube planuojama įrengti ir azoto patrankas, kurios gaivins įkaitusius svečius ir suteiks papildomų įspūdžių.

Klubų sostinės “Men’s Factory” naujas gyvybingas pramogų paketas pažadins turiningam laisvalaikiui net išrankiausią klubų lankytoją.atsiliepė tokie diskžokėjai kaip Sucker DJ’s, Rhythm Code, Anil Chawla ir kiti.

Po griausmingo savaitgalio pradžios, šeštadieniais, klubo lankytojų laukia atsipalaidavimo metas. Vakarėliai, pažymėti N-21 ženklu, kviečia į lengvesnės muzikos ir stipresnių reginių bei jausmų naktį. Gurkšnojant specialiai šiam vakarui paruoštus kokteilius ir stebint erotinę programą, bendrausime su draugais bei užmegsime naujas pažintis.
Paskelbta: 2008.12.16