Dabarprisijungę:
250 368
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kalėdos garsiai!

Po tiek metų tylos, po kiek vaikai išmoksta žengti pirmuosius žingsnius, kalbėti, o gal net pradeda lankyti pirmąją klasę, po tiek laiko, kiek reikia užaugti naujai kartai, pagaliau Panevėžio kultūros centre „Garsas“ vėl atgimsta naktinis-muzikinis gyvenimas su griausmingu vakarėliu „Kalėdos garsiai!“. Laikus, kai „Garse“ vykdavo naktiniai vakarėliai, kiekvienas, anuomet iki paryčių šėlęs ar leidęs laiką didžiausioje Panevėžy kada nors žinomoje „chillout“ zonoje – kino salėje, panevėžietis vis dar atsimena su nostalgija. „Kalėdos garsiai!“ – tai unikali proga vėl atgaivinti senus, gražius prisiminimus ar patirti visai naujų, malonių, šventinių įspūdžių, įsisukti į Panevėžio naktinį gyvenimą bei puikiai atšvęsti Kalėdas.

Stebuklingą, ilgiausiąją metuose, kalėdinę naktį – gruodžio 25-ąją sutikti „Kalėdas garsiai!“ visus panevėžiečius ir miesto svečius kviečia Panevėžio diskžokėjų bei renginių organizatorių komanda „Controlled Body Movements“ (CBM). Didžiausių, ir daugumos laukiamiausių, metų švenčių proga „Controlled Body Movements“ komanda panevėžiečiams bei miesto svečiams, pasirinkusiems Aukštaitijos sostinę Kalėdų miestu, pasiūlys visą būrį žinomiausių Lietuvos ir Panevėžio diskžokėjų, kurie renginio svečius savo pasirodymais džiugins dvejose erdvėse bei įvairiausiais šokių muzikos stiliais.

Pagrindinėje renginio „Kalėdos garsiai!“ erdvėje renginio svečius džiugins House, Electronica ir Experimental muziką grojantis, „Pro-Duce Music“ atstovas, ZIP FM radijo stoties laidų vedėjas, klubinės muzikos gerbėjams gerai žinomas diskžokėjas ir prodiuseris Andy Lau. Jam nenusileis ir uždegančiais Techno skambesiais renginio publiką žavės buvęs „Electronic Assault“ narys, dabar priklausantis „Techstylism“ komandai, panevėžiečių ypač laukiamas pirmosios kartos Lietuvos diskžokėjas DJ Pagalvė. Pagrindinėje „Kalėdos garsiai!“ erdvėje renginio svečius kalėdiškai nustebinti taip pat ruošiasi ir kaunietis komandos „K.U.B crew“ narys Pakas, kuris šiam ypatingam vakarėliui specialiai ruošia vinilus su Breakbeat, Funk bei šiek tiek smagaus Hip-Hop’o ritmais. Šiam diskžokėjų svečių trio talkins ir pagrindinę šokių aikštelę kontroliuos taip pat ir vakaro šeimininkai – „Controlled Body Movements“ komanda. Panevėžio vakarėlių senbuviai, tvirtai įsikabinę Lietuvos elektroninės muzikos padangėje, DJ Pogemi ir DJ Press džiaugiasi galėdami stebuklingą Kalėdų vakarą groti savo gimtajame mieste.

Antroji kalėdinio vakarėlio „Kalėdos garsiai!“ erdvė įsikurs mažojoje kino teatro „Garsas“ salėje. Nuotaikingais klubinės muzikos ritmais, šviesos efektais ir gera atmosfera ši salė tikrai nenusileis pagrindinei, ji bus okupuota jau daug metų gerai Lietuvoje žinomos klaipėdiečių diskžokėjų komandos „Deep Frequency“. Klaipėdos klubo „Global“ senbuviai DJ Sat, DJ Uncle Roll ir DJ Yakoff Aukštaitijos publikai taip pat jau yra pažįstami ir iš ankstesnių „Controlled Body Movements“ organizuotų vakarėlių – Žolinės@Žirnelis, Controlled Body Movements VIENERIŲ METŲ GIMTADIENIS@ Open air ar Controlled Body Movements: Oliver Klein, Jamie McHugh, Guy J. „Deep Frequency“ Kalėdoms ruošia ypatingų siurprizų ir žada Tech House garsais šokių muzikos gerbėjus užkrėsti gera nuotaika. Klaipėdiečiams talkins dar vieni Panevėžio miesto muzikos atstovai – tai DJ Sraunus ir DJ Zlo, kurie savo subtiliom bei naujoviškom variacijom pradžiugins Minimal mėgėjus. „Kalėdos garsiai!“ vakarėlio metu bus patenkintas įvairus lankytojų muzikinis skonis, antrojoje erdvėje taip pat pasirodys ir „laužytų ritmų“ virtuozas, panevėžietis, elektroninės muzikos kūrėjas žinomas S13 vardu (Secret 13 Productions). Tai novatoriškas Drum&Bass, Electronica bei Experimental muzikos stilių atstovas.

Vakarėlis „Kalėdos garsiai!“ žavės ne tik diskžokėjų gausa, muzikos įvairove bei kokybe, vakarėlio svečių taip pat laukia ir pačių žaviausių šokių studijos „Energymus“ šokėjų pasirodymai. Šokių muzika besimėgaujančius vakarėlio „Kalėdos garsiai!“ svečius taip pat turės kuo nustebinti ir profesionalūs barmenai, kurie jau treniruojasi įspūdingais žongliravimais pristatyti specialiai parinktus kalėdinius kokteilius, virsiančius kiekvieno svečio neatsiejamu vakaro atributu.

Pagaliau, Kalėdos juk būna tik kartą metuose ir tai yra stebuklingas metas, kai nejučia nuotaika pasiekia gražiausias viršūnes, kai žinai, jog trumpam, tokiam mielam laikui, sugrįžta seni, geri prisiminimai, kai sutinki draugus ir bičiulius, kai norisi siausti kartu su jais ir išgyventi visą per metus sukauptą džiaugsmą. „Kalėdos garsiai!“ – tai tikras kalėdinis užtaisas, kurio neįmanoma praleisti!

Susitikime Kalėdų vakarą Panevėžio kultūros centre „Garsas“ ir atšvęskime drauge „Kalėdas garsiai!”.
Paskelbta: 2008.12.15