Dabarprisijungę:
328 438
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

“Ieškok.lt Bubble Blow”

Ar nenuostabu būti tokiam laisvam lyg vaikas..? Be didelio rūpesčio leisti dienas: laipioti medžiais, apsirengus išokti į baseiną ar iki nuovargio žaisti sniege. Rodos jaunesni domėjomės viskuo, bet tik ne tuo kuo užsiimame dabar... Juk galėjome rasti džiaugsmą mažiausiuose dalykuose; kas leisdavo aitvarus i orą, kažkas negalėjo iš rankų paleisti jo-jo ir tikrai daugelis Jūsų neatsispirdavo burbulų pūtimui.

“Ieškok.lt” pristato “Bubble Blow”!!! Lapkričio 28d. Vilniuje, klube “Posh” ir 29d. Kaune, klube “The Main” socialiai atsakingas portalas kviečia prisiminti jaunas dienas ir kartu pripūsti tiek burbulų, jog visi pakiltume į orą.

Dėmesio!!! Iki 23 val. visiems Ieskok.lt nariams su slaptažodžiu iėjimas kainuos tik 1 ct!

Jei iš jaunesnių brolių ir seserų išvilioti burbulų nepavyks, o į vaikų pasaulį Jūsų jau nebeileidžia, “Bubble Blow” Jūsų tuščiomis nepaliks. “Ieškok.lt” kartu su diskžokėjų komanda “Obsession” pasirūpins, jog Jūsų pūčiami burbulai sklandytų ore lengvai ir nevaržomai kaip ir kiekvienas Jūsų judesys.

Oi tie burbuliukai, burbuliukai...

Didžiausių ir mažiausių burbulų fiesta lapkričio 28d. Vilniuje, klube “Posh”, Lukiškių g. 5 ir 29d. Kaune, klube “The Main”, Daukanto g. 19.

Iki susimatymo,
“Ieškok.lt”
Paskelbta: 2008.11.20