Dabarprisijungę:
46 76
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Po intymios diskotekos su Shur-I-Kan „RyRalio“ pasuks į Latviją ir Gruziją.

Rinkimai baigėsi. Metas šokti. Bet ne su Valinsku, o su Shur-I-Kan. Ir ne paprastai, bet ypatingai susiglaudus. Vasarą „RyRalio“ diskotekoje Jachtklube kartu su šiuo britų didžėjumi šėlo daugiau kaip tūkstantis žmonių. Dabar Gilles Peterson'o ir Ben Watt'o numylėtinis grįžta, tačiau į daug intymesnį „RyRalio“ vakarėlį. Į jį tilps viso labo tik 250 muzikos gerbėjų. Jau šį penktadienį, lapkričio 7 d., 21 valandą „RyRalio“ diskoteka pirmą kartą vyks Kauno „Pizza Jazz“ restorane prie pat Zoologijos muziejaus. Londoniečiui Kauno publiką ir zoologijos muziejaus gyvūnėlius linksminti padės patys renginio šeimininkai Lauris Lee ir Karalius. O taip pat vis smarkiau house muzikos scenoje žėrintis Jovani bei debiutuojantis Modaco.

Šiandien madingą tech-house muziką sukiojantis Shur-I-Kan po labai sėkmingo pirmojo dublio vasarą, sako, dabar jau tikrai žino, ko reikia Lietuvos gerbėjams. Prieš kelias savaites dar vieną singlą išleidęs britas grįžta dar populiaresnis. Įraše esantį kūrinį „Gripper“ jau groja pasaulio didžėjai. Jį išgyrė garsieji žurnalai „iDJ“ ir „DJMag“.

Pernai geriausia Britanijos šokių muzikos įrašų kompanija pripažintos „Freerange Records“ atstovo vardą pastaruoju metu galima pamatyti daugybės garsiausių pasaulio klubų plakatuose. Shur-I-Kan populiarumą kelia ir tai, kad jam simpatijų neslepia vienas už kitą garsesni house scenos „senukai“: Gilles Peterson, Tom Middleton, Miguel Migs, Ben Watt, Funk D’ Void ir „Spirit Catcher“.

Abiejuose vandenyno pusėse sėkmingai leidžiantis savo įrašus Shur-I-Kan jau užsitarnavo didelę pagarbą iš tokių įrašų kompanijų kaip OM Records ar Urbantorque, o savo mėnesiniu podcast'u reguliariai pamalonina visus house muzikos gurmanus.

Klausykis naujausio Shur-I-Kan podcast: >>>

Vis naujų house atlikėjų ieškantys „RyRalio“ savo renginyje pirmąjį kartą pristatys jaunąjį lietuvį Modaco. Nors jam dar tik 18 metų. Pernai Modaco laimėjo MTV ir „Delfi“ organizuotą jaunųjų DJ'ų turnyrą, kuriame, kaip pats sako, įveikęs 7-10 metų už save vyresnius "jaunuolius" laimėjo pirmąją vietą. Kartu su juo gros Jovani, kuris ne tik ZIP FM eteryje turi savo autorinę laidą, bet ir groja daugelyje Lietuvos klubų. Prie šio didžėjaus iškilimo yra prisidėjęs ir „RyRalio“ tandemas.

Po renginio Kaune „Pizza Jazz“ Lauris Lee pasuks į Rygą, kur gros „Latvian DJ Top Awards“ renginyje. Tuo tarpu Karalius, kaip visada, bus ekstremalesnis. Jis išvyks groti į Gruzijos sostinę Tbilisį. Šis pasirodymas buvo atkeltas iš rugpjūčio mėnesio dėl Gruzijoje prasidėjusio karo, apie kurį kalbėjo visas pasaulis. „Turėjau groti vos kelios dienos nuo karo pradžios. Be jokios abejonės, vykti ten negalėjau, nes tai būtų savižudybė. Net ir dabar šiek tiek bijau, bet man garantavo, kad Gruzijoje ramu. Tačiau niekas juk nežino, kas gali nutikti praėjus vos vienai dienai, ar savaitei“, - samprotavo Karalius. Paklaustas, ar apsidraudė gyvybės draudimu, didžėjus šypsojosi ir sakė, kad ne. Karalius priminė, kad tai ne pirmasis jo pasirodymas Gruzijoje. „Pirmą kartą ten grojau šį pavasarį. Neturiu jokių priekaištų renginio organizatoriams, jų svetingumui, juo labiau mane puikiai sutikusiems gruzinams. Po vakarėlio „afterparty“ tesėsi beveik 2 paras, todėl net teko keisti lėktuvo bilietus“, - pasakoja tandemo „RyRalio“ narys.

Labai jauki vieta talpins tik labiausiai šokio pasiilgusius, užsitikrink sau vietą – išankstiniai renginio bilietai Tiketa.lt kasose: >>>

Daugiau informacijos apie renginį: >>>
Paskelbta: 2008.11.01