Dabarprisijungę:
474 560
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai sumainius sutuoktuvių žiedus!

Portalas www.ieskok.lt nuoširdžiai sveikina savo darbo rezultatą - jauną porą su sutuoktuvėmis, kuri susipažino mūsų portale. Linkime daug daug meilės, laimės, santarvės ir žinoma daug žavių vaikučių! Trumpai apie mūsų laiminguosius: Rūta (23) ir Giedrius (26) daugiau mažiau yra vilniečiai. Iki išvykimo iš Lietuvos gyveno, dirbo bei studijavo Vilniuje. Susipažino Rūtos sesers dėka virtualių pažinčių portale www.ieskok.lt, pradėjo ginčą, kuris nukrypo į pasimatymą, kuris įvyko 2004.07.09 Lukiškių aikštėje. Kad būtų drąsiau, Rūta pasiėmė draugę. Jau pirmojo pasimatymo metu Rūta su Giedrium pademonstravo tvirtus charakterius, ginčijosi, erzinosi. Ir taip, būsimų jaunavedžių žodžiais tariant „pradėjo bastytis po truputį....“. 2005.06.13 Rūta nutaria išvykti į Londoną ieškoti laimės, nes Lietuvoje viskas lengvai „užkniso“, norėjo susitaupyti pinigų studijoms Mykolo Romerio universitete bei prasiblaškyti, pakeliauti. Su išvažiavimu jų bendravimas nenutrūksta ir maža to... Rūtai jau grįžus į Lietuvą, Giedrius apsisprendžia ir nuperka jiems abiems bilietus vėlgi į Londoną, tik šįkart be atgalinės datos ir pareiškia norintis būti kartu. Taip 2005.12.09 jie dviese palieka Lietuvą. Paklausus, kokios buvo pirmos dienos Londone, porelė prisipažino, kad iš pradžių buvo laaaaabai daug meilės, vėliau išryškėjo ir neigiamų vienas kito bruožų.

Pagirtina tai, kad jie nėra standartinė emigrantų porelė, kurie viską metę išlėkė kitam pasaulio gale laimės ieškoti – net ir gyvendami Londone, grįždavo Lietuvon sesijų metu ir taip sėkmingai abu turi po diplomą – Rūta Mykolo Romerio Universitete pabaigė Socialinį darbą su penitencinės teisės pakraipa, o Giedrius – Vilniaus Gedimino Technikos universitete pabaigęs priešgaisrinę saugą, padavė dokumentus jurų teisės magistrui Mykolo Romerio universitete gauti.

Štai taip praėjus daugiau nei 3 metams nuo pirmojo pasimatymo 2007.10.31, parke prie „London Bridge“ Giedrius priklaupė ant vieno kelio ir Rūtos žodžiais tariant „sujaudino ją savo mielais žodžiais“. Žvakę atstojo mašininė lemputė, tortą – šokoladiniai saldainiai „Mars“ ir „SNICKERS“, pro šalį tekėjo Temzė ir užteko vos poros sekundžių, gurkšnio šampano ir Rūta atsakė „taip“ :)

Smagiai praūžus vestuvėms 2008.08.16, jaunieji jaučiasi itin laimingi ir toliau džiaugiasi vienas kitu. Ateityje jiedu planuoja grįžti į Lietuvą, pastatyti namą ir užauginti „lelių“. Anot Rūtos, sunku persiplėšti: į Lietuvą nuolat traukia šeima, draugai, netgi mylima katė, tačiau ir Londonas jau kaip namai – „turim čia kažką... nedaug, bet savo!”.
Paskelbta: 2008.08.18