Dabarprisijungę:
424 546
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Išrinkite geriausią pasaulyje didžėjų!

Rugpjūčio 1-ąją prasideda vieni svarbiausių rinkimų klubiniame pasaulyje – geriausių pasaulio didžėjų šimtuko rinkimai, kuriuos organizuoja klubinės kultūros žurnalas „DJ Mag“. Nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios, kai buvo inicijuoti šie rinkimai, jie vis auga ir gerėja. Iš pradžių čia dominavo britai, vėliau, išsiplėtus šokių muzikos scenai, renginys virto viso pasaulio populiariausių didžėjų fiesta. Būti įtrauktiems į šimtuką tapo svarbiu daugelio didžėjų karjeros momentu, skelbiančiu visam pasauliui, kad jiems tai pavyko. Paskutiniųjų metų rezultatai pateikė nemažai siurprizų. Sulaukta kur kas daugiau balsų – iki 345 000, o trečia pagal balsavimo aktyvumą buvo Kinija su besiplečiančia klubine kultūra, daugiau balsuota tik JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Šiek tiek žemiau atsidūrė Vokietija ir Rusija. Staigmena tapo ir praėjusių metų nugalėtojas Armin van Buuren, kuris savo mėgstamiausią žanrą užkėlė į aukščiausią muzikos lentyną: „Būti išrinktam pirmuoju numeriu buvo svajonė, kuri išsipildė. Tai didžiulė garbė, kai tokia gausybė žmonių iš viso pasaulio randa laiko įlįsti į internetą ir balsuoti už tave.“ Samprotaudamas apie geriausių didžėjų šimtuką, Armin priduria: „Kai kurie žmonės gali sakyti, kad tai bandymas palyginti obuolius su apelsinais, tačiau aš pagalvoju apie tai, ką suteikia šie rinkimai šokių kultūrai. Žmonės apie juos kalba, taip daugėja diskusijų apie muziką, muzikos stilius ir klubus, o tai labai naudinga mūsų scenai. Be to, daugeliui žmonių bus labai smalsu, kodėl vienas ar kitas didžėjus padarė milžinišką šuolį šimtuke ar yra būtent tokioje pozicijoje, ir eis pasiklausyti, kaip groja šie veikėjai. Taip išlošia visi didžėjai“.

Įtakingiausio šokių muzikos šimtuko šiemetinė varomoji jėga – Trackitdown.net, o tai reiškia, kad kiekvienas, kuris balsuos, galės nemokamai parsisiųsti muzikos!

Ed Real iš Trackitdown.net sako: „Suteikdami galimybę kiekvienam balsavusiajam parsisiųsti kūrinį nemokamai iš mūsų daugiau nei 350 000 įrašų pavadinimų ir 10 000 leidybinių kompanijų katalogo, įrodome, kaip paprasta gauti savo mėgstamą elektroninę muziką legaliai. Tikimės, kad geriausių 2008-ųjų didžėjų šimtuko rinkimai, padedami Trackitdown.net, bus didžiausia šokių kultūros šventė šių rinkimų istorijoje“.

Šiais metais mūsų gali laukti ne vienas siurprizas, nes rezultatus papildys ir „DJ Mag“ dukterinių leidinių rezultatai – dabar jau ir Brazilijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, Bulgarijoje bei Meksikoje. Taigi norėtumėme paskatinti jus balsuoti ne tik už mylimiausius pasaulio didžėjus, bet pabandyti „prastumti“ į šimtuką nors vieną mylimiausią lietuvį didžėjų.

Balsavimas prasideda rugpjūčio 1-ąją ir baigiasi rugsėjo 24-osios vidurnaktį. Atsiversk djmag.lt, ir teprasideda linksmybės!

IR SVARBIAUSIA: iš visų atidavusių balsus djmag.lt puslapyje burtų keliu bus išrinktas vienas laimingasis, kuris keliaus į Londoną, į konkurso rezultatų paskelbimo vakarėlį, kuriame dalyvaus didžioji dalis naujojo šimtuko didžėjų.
Paskelbta: 2008.08.04