Dabarprisijungę:
30 64
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Magic 999 night“ pristato „Green starts winter“ su elektro folk muzika.

Lietuvos klubinės kultūros projektas „Magic 999 Night“ pristato vakarėlį „Green starts winter“, kuris vyks gruodžio 1 d. klube “New York Club”(Kalvarijų g. 85, Vilnius). “Tai bus išskirtinis vakarėlis. Tokį Vilniaus vakarėlių lankytojai jau seniai matė“, - tikina „Magic 999 Night“ fiestos organizatoriai. Jie teigia, kad „Green starts winter“ buvo ieškoma naujų ir originalių idėjų bei unikalių įgyvendinimo galimybių.

Vakarėlyje „Green starts winter“ svečiai pirmą kartą galės išvysti mistišką šviesos, ugnies, šokio ir video spektaklį, graudint elektro folk muzikai. Originaliame šou dalyvaus grupė „Exem“ ir Senamiesčio teatro aktoriai, o vakarėlį pradės ir jį užbaigs House muzikos atstovai FilteredTools Dj‘ų komanda. Pastariesiems afrikietiškais būgneliais pritars perkusistai.

Jaunatvišku maksimalizmu ir energija trykštantys Senamiesčio teatro aktoriai atliks unikalų pasirodymą. Scenoje susipins šviesos ir ugnies žaismas, miklūs rankų ir kūno judesiai užburs žiūrovą. Tokio pasirodymo paslaptis – tai, kad aktoriai tiki ir mėgaujasi tuo, ką daro.

Tuo tarpu vakaro ašimi tapsianti grupė „Exem“ elektroninę muziką derinti su liaudies dainų motyvais pradėjo viena pirmųjų Lietuvoje. Anot atlikėjų, taip siekta išsiskirti iš kitų elektroninę muziką atliekančių grupių ir nustebinti klausytoją. „Nusprendėme paeksperimentuoti su savąja archaika - juk tai tiesiog įdomu ir lietuviška, o „Exem“ lietuvių grupė“, - sako muzikantai.

„Exem“ teigia iš karto sutikusi dalyvauti „Green starts winter“ vakarėlyje, mat grojama grupės muzika puikiai atitinka „Magic 999 night“ renginio formatą. Be to muzikantai tinkina mėgstą „Žalias devynerias“ ir jiems smagu, kad tokį gėrimą Lietuva turi.

„Green starts winter“ svečiai galės pasimėgauti ne tik unikaliu skoniu, gaiviu aromatu ir savita spalva alsuojančiu vakaro gėrimu „Žalios devynerios“, bet ir paganyti akis į 999 ledo skulptūrą. Beje, visus gėrimus ir kokteilius pilstys barmenai, pasipuošę specialiu vakaro makiažu ir apranga.

„Magic 999 night“ projekto organizatoriai žada, kad renginys taip pat išsiskirs galinga garso sistema, įsimintinomis vaizdo projekcijomis bei originaliu šviesos žaismu. Na, o vakaro kulminacija taps muzikinė premjera, kurios rengėjai nenori iš anksto atskleisti.

Bilieto kaina - 30Lt, bilietus platina Bilietai.lt.
Paskelbta: 2007.11.29