Dabarprisijungę:
30 68
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

“Ieskok.lt Summer Meeting”!!!

Birželio 28 dieną (šeštadienį) į jaukios aplinkos, bei neįpareigojančios atmosferos klubą “Posh” esantį Vilniuje, Lukiškių g. 15, susirinkusią šalies publiką šėlti kviečia vienas seniausių ir didžiausių Lietuvos pažinčių portalų – “Ieskok.lt”. Pašėlęs gyvenimo ritmas bei nuovargio svaigulys primenantys penkių dienų maratoninį bėgimą daugelio mūsų kasdienybėje. Taip gyvendami susiliejame su aplinka ir dažniausiai pamirštame arčiausiai mūsų esančius ir vis dažniau bendraujame virtualioje erdvėje – “Ieskok.lt”. Jausdama socialinę atsakomybę, portalo komanda skelbia esamos bendruomenės ir busimų jos narių oficialų susitikimą – “Ieskok.lt Summer Meeting”.

Renginyje yra laukiami visi: norintys atsipalaiduoti, susitikti su senai matytais draugais, gyvai pabendrauti su portalo simpatijomis, ar užmezgti romaną.

Pirmą kartą Lietuvoje renginio organizatoriai, kartu su portalu “Apyrankes.lt”, pristato novatorišką pažinties užmezgimo būdą.
Visiems renginio dalyviams bus išdalintos spalvotos apyrankės. Kiekvienas pasirinkęs norimą spalvą nuspręs savo vakarėlio eigą. Vakaro metu žalia apyrankių spalva simbolizuos ketinimus susipažinti, bei bus pažymėta užrašu „susipažinčiau su tavimi”, raudonų apyrankių spalva simbolizuos ramybę ir bus pažymėta “šiandien pabūsiu viena(-as)”, o mėgstantiems nuotykius ir švelnius masažus pasiūlysime ružavą apyrankių spalva. Tikimės, kad šį idėja prigys ir paskatins bendravimą, bei taps mūsų renginių gera tradicija.

Savam krašte pranašu nebūsi, na o jei ir panorėsi juo tapti, turėsi nueiti ilgą ir sunkų kelią. Šis posakis egzistuoja ne veltui, o jį supranta tik tie, kurie išties patyrė ką reiškia išsikovoti populiarumą ir pripažinimą šalyje, kur, kaip sakoma kas antra mergina manekenė, o kas antras vaikinas didžėjus. Tai patvirtins renginio pagrindinis svečias – Alex Virtual. Jo miksus girdime didžiausiose radijo stotyse visoje Lietuvoje, jis apšildė daugiatūkstantinę auditoriją, susirinkusią Enrique Iglesias koncerto metu, bei šokdino 8 000 elektroninės šokių ir gyvos muzikos mėgėjus renginyje kartu su pasaulinio garso agentūra “Ministry of Sound” Siemens arenoje. Šis patyres diskžokėjas rūpinsis pagrindine vakaro muzikine dalimi. “Ieskok.lt” vasaros susitikime išgirsime ir jaunos, bet labai ambicingos komandos “SoundScapes” ambasadorių.

Svarbiausią vakaro akcentą palikome kantriausiems skaitytojams. Visus bilietus į renginį apmokės “Ieskok.lt”. Nori sužinoti kaip gauti bilietą? Registruokis “Ieskok.lt” portale ir lauk specialaus pranešimo iki birželio 28 d. Taip paprasta susipažinti ir patekti į renginį dar nebuvo!

Pasimatymų vieta – klubas “Posh”, Lukiškių g. 5, Vilnius, birželio 28 d. (šeštadienį);
"Ieskok.lt Summer Meeting" kartu su Alex Virtual (Mixmasters) ir Slim (SoundScapes);
Bilietų kaina: 25 Lt, su skrajute – 20, su Club.lt kortele 100% nuolaida bilietui.


Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti į renginį nepageidaujamų asmenų be paaiškinimo.
Paskelbta: 2008.06.22