Dabarprisijungę:
410 574
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Junduls gimtadienio šventėje tryps svečias ZaZzy ir „pulto broliai“.

Klubo rezidentų gimtadieniai visada būna apgaubti pakilios nuotaikos bei ypatingos atmosferos, o susirinkusieji iš širdies linksminasi už tuos, kurių dėka per naktis visus metus trypė iki ryto. Šeštadienį (2008 06 14) klubo „Global“ rezidentas Junduls rengia gimimo dienos vakarėlį, kuriame savo setus dovanos ne tik Junduls „pulto broliai“ Jacob Jeffs ir Kaspius, bet ir latvis ZaZzy.

„Netikėtai automobilyje išgirdau labai nuotaikingą muziką per „Fm“ radiją, paskui sužinojau, kad tai - Dj Zazzy. Apie mus rašė „Flash“ žurnalas ir abu buvom pristatyti kaip jauni bei talentingi. Su Jokūbu ir Kaspium bedraujame jau metus. Jie jauni, užsidegę, pilni optimizmo, puikiai vienas kitą papildo per pasirodymus, sukuria teigiamą atmosferą“, - pasakoja Junduls.

ZaZzy („Amber Muse“) šokių muzika pradėjo domėtis 1997 – aisiais, jo pirmasis electro stiliaus kūrinys per Latvijos nacionalinę radijo stotį nuskambėjo jau po dviejų metų. 2002 m. ZaZzy organizavo bei rezidavo „Silk`n`Souls“ bei „Glam Sessions“ vakarėliuose. Jo kūrinys „The Funk“, įtrauktas ir į „RyRalio House“ – „Sobieski Uogos“ rinkinį, sulaukė gerų atsiliepimų iš įvairių didžėjų: Brian Tappert, Deep Josh ir kt.

Šiuo metu ZaZzy dirba drauge su Max Lomov po pseudonimu „TestPattern“. Pirmasis singlas „Way Beyond“, kuriam remiksus kūrė Magik Johnson, Cristian Paduraru, Craft B, Bogdan Taran & Max Lomov jau laukia išleidimo datos.

„Junduls Birthday Bash“ taip pat pasirodysiantys Jacob Jeffs ir Kaspius priklauso komandai „Twisted Motions“ (jos narys yra ir Junduls), kuri propaguoja kokybišką house muziką.

„Klube yra viskas ko reikia: garso rankenėlę pats pasukinėti gali, pasipuošti aplinką kitaip nei kokioj sodyboj ar namie. Niekada nešvenčiau klube, o ir draugams vis tiek įdomiau, manau. Visi mėgsta gauti dovanų, būti pasveikinti. Man patinka daryti gera kitiems. Todėl jaučiu, kad puošdamas aplinką aš suteikiu dalelę džiaugsmo“, - sako Junduls ir šeštadienį kviečia džiaugsmingai trypti kartu. Ypač tuos, kurie šią savaitę taip pat švenčia savo gimtadienius – jie į „Junduls Birthday Bash“ galės įeiti nemokamai, taip pat už bilietą nemokės ir vienas švenčiančiojo atsiveštas draugas.
Paskelbta: 2008.06.12