Dabarprisijungę:
200 262
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Foto konkursai » Sulieknėk iki Kalėdų

Šis konkursas baigėsi
judamkonkursasMielos merginos ir moterys!

Turite šventinę suknelę, tačiau dėl gyvenimo malonumų jį tapo ankštoka?Tada pats laikas susiimti, pasportuoti ir per Didžiąsias žiemos šventes visus apstulbinti tobula figūra.

Viskas paprasta. Atsiųskite savo fotografiją su prierašu, dėl ko norite sulieknėti.

Ir labiausiai motyvuotai fotografijos savininkei padovanosime Judamkartu.lt sporto trenerių specialiai Jums sudarytą asmeninę sporto treniruotę. Antrųjų vietų nugalėtojoms atiteks asmeniniai mitybos planai.

Visi dalyviai

noreciau dar labiau patikti savo mylimam draugui. 2 balsai lieknejimas tai ne tik grazus kunas,bet ir sveikata,noriu suliekneti del sveikatos graziu formu :) 3 balsai Noriu numesti nors 2-3 kg, auga pilvukas :( 1 balsas Esu labai stambi mergina ir jauna, bet labai noriu sulieknėti , nes turiu dideli ansvori. Žinoma stengiuosi bet man tai sunkiai pavyksta nes emociškai esu paveikta aplinkiniu. tad prašau jūsų pagalbos.:) 2 balsai noriu vel skraidyti kaip drugelis ir pasitikėti savimi išsimylėti kaip maža mergaitė 4 balsai Esu liekna bet noriu dar buti lieknesne pati sau grazi atrodyt:) 0 balsų noriu biski dar suliekneti :) 0 balsų Noriu kad tas pilvukas visiskai dingtu.. :) 8 balsai ...labai noriu patikti sau, o tiek nedaug triuksta... 3 balsai noriu grizti I sitas formas 8 balsai Noreciau nesigedinti savo kuno ir nejausti kitu piktu zvilgsniu,labai noreciau numesti svori,bet paciai neiseina :(( 17 balsų Jei sulieknėsiu gausiu dovanų mašiniuką ir pradėsiu pasitikėt savim :) tad būūkit geručiai prabalsuokit už mane ir vienu šūviu nušausiu du zuikius: gausiu dovanų ir pradėsiu savim pasitikėt ;DD 8 balsai noriu suliekneti del sveikatos kad sirdis nebutu apkriauta 4 balsai Noreciau netekti kokius 11 kg, juos uzaugau kai meciau rukyti, per puse metu savo pastangomis numeciau 6 kg, iki kaledu geriausiu atveju pavyktu numest 2 kg, Per pastarasias dienas issiskyriau su vaikinu, noriu gyventi toliau liekna ir laiminga, o Kaledos juk stebuklu metas... 25 balsai Noriu graziai atrodyti su suknele per diplomų teikimo šventę kai baiksiu universitetą. 1 balsas po gimdymo reikia numesti dar 10 kg :) 0 balsų
1 2 3 4 »