Сейчасонлайн
430 568
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

MTV eteryje visą savaitę karaliaus grupė „Bedwetters“.

Visą šią savaitę – nuo lapkričio 26 d. iki gruodžio 2 dienos – MTV eteryje karaliaus grupė iš Estijos „Bedwetters“. Tai jau antroji „MTV Networks Baltic“ istorijoje „Atlikėjo savaitė“, kuri skirta tik vienam atlikėjui. „Be jokios abejonės „Bedwetters“ yra MTV vaikas ir puikus pavyzdys, rodantis mūsų TV tinklo galią. Pavasarį šie penki pašėlę estukai dalyvavo MTV pristatomame jaunų grupių konkurse “Noortebänd”, Taline.“

„Tapę nugalėtojais, su MTV pagalba susuko klipą pirmam oficialiam savo kūriniui „Dramatic Letter To Conscience“. Vasaros pabaigoje atidarė „MTV B-Day“ renginį Rygoje, kur grojo 26 000 žmonių miniai“, - vardino Vidmantas Čepkauskas, „MTV Networks Baltic“ talentų ir muzikos vadovas.

Praėjus vos trim mėnesiams, lapkričio pradžioje, „Bedwetters“ laimėjo naujai įsteigtos kategorijos „Naujieji Europos Garsai“ nominaciją ir uždarė „Europos Muzikos Apdovanojimus“ Miunchene, bene didžiausią ir prestižiškiausią muzikos renginį Europoje, kurį visame pasaulyje stebi daugiamilijoninė auditorija. Su kiekviena diena kol kas vienintelį „Bedwetters“ klipą groja vis daugiau MTV kanalų visame pasaulyje.

„Panašu į pasaką! Po „Europos Muzikos Apdovanojimų“ kai kurie MTV darbuotojai vėl pradėjo tikėti Kalėdų seneliu. O aš norėčiau, kad savo galimybėmis patikėtų kuo daugiau Baltijos regiono atlikėjų, viskas įmanoma, kai tiki savimi“, - tikino V.Čepkauskas.

„Atlikėjo savaitės“ metu MTV žiūrovai kviečiami žiūrėti specialią „MTV Supermercado“ laidą, kurios metu visa valanda bendravimo su jaunaisiais ir talentingaisiais „Bedwetters“, akimirkos iš šių metų „Europos Muzikos Apdovanojimų“, specialus „Žvaigždžių Topas“, klipai ir daug kitos naudingos ir įdomios medžiagos šmaikštaus penketuko fanams ir MTV žiūrovams.
Опубликовано:2007.11.29