Nowonline:
1093 1762
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Meilės istorija „Ką likimas sujungė, neišskirs“

Norime pasidžiaugti, kad daugėja žmonių, kurie, susiranda antrąsias puses. Mūsų ieškok.lt portalo narės laiškas, tikimės jus pradžiugins, motyvuos ir palengvins kelius į meilę. „Visada svarsčiau, kuo skiriasi įsimylėjimas nuo meilės. Įsimylėti – tai pamilti tam tikrus žmogaus bruožus. Kai patinka su juo leisti savo laiką. Mylėti – tai pamilti jį visą, su jo trūkumais, privalumais. Žinoti jo svajones ir padėti jam jų siekti. Jo laimėjimus laikyti kaip savo. Didžiuotis kitu, bet neaukštinti savęs“.

Meilės istorija

„Meilei nereikia termino, kada turime įsimylėti, tam nenustatyta, nei data, nei laikas, tai tiesiog nutinka taip netikėtai“ .Mūsų portalo narė pridūrė: „Tai laiškas moterims, nusivylusioms meile, vyrais ir savimi. Norėčiau joms padėti suprasti, kad visos problemos prasideda mumyse. Išties,mes esame visos gražios,nuostabios ir mūsų reikia vyrams, kaip ir mums jų“.

Kiekviename žmoguje – yra tai ko ieškote!

Jei galvosite, kad jūsų niekas nemyli, nemylės, tol kol nepakeisite šio negatyvaus mąstymo. Mes jau nusiteikiame gyventi taip, kaip esame to verti, arba taip, kad nieko nepakeisime. Mes galime gyventi kitaip! Viskas mūsų rankose ...

Vienatvė –tėra būvimas su savimi

„Vienatvė – ta buvimas su savimi, tai pašnekovė ir palydovė, vedanti sėkmės keliu“