Dabarprisijungę:
222 248
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Meilės istorija, kai susijungia dvi širdys

    Gavome laišką iš mūsų portalo ieškok.lt nario, kuris nori pasidalinti savo meilės istorija ir galbūt įkvėpti kitus ieškoti savo gyvenimo meilės pačiais įvairiausiais būdais. Jis rašė:
    “Sveiki, norime padėkoti jūsų portalui ieškok.lt už tai, kad padėjote mums atrasti vienas kitą. Štai mūsų trumpa istorija:
       Aš (Eligijus) užsiregistravau jūsų portale tiesiog, kad būtų su kuo pabendrauti niūriais, tingiais vakarais. Užeidavau ne taip jau dažnai…. Kartą pamačiau tokią galimybę, kaip, kad gyvai transliuoti save tiesioginėse ieškok.lt transliacijose ir taip bendrauti su kitais. Taigi, nusprendžiau pabandyti ir susilaukiau kelių panelių dėmesio. Ir štai viena jų labai patraukė mano akį dėl savo nuostabių, ilgų šviesių plaukų ir didelių akių. Parašiau jai. Trumpai pabendravome ir palinkėjome labos nakties vienas kitam. Tada, po kelių dienų, vėl prisijungiau prie portalo ir pastebėjau, kad ji pašalino mane iš draugų. Nuo to ir užsimezgė mūsų bendravimas. Galiausiai, jūsų portalo nebeužteko ir mes, apsikeitę telefono numeriais, pradėjome bendrauti kiekvieną vakarą po 2-3 valandas. Tikrai, nemeluoju, kad ir kaip neįtikėtinai tai skamba. Galiausiai nutarėme susitikti. Ji (Akvilė) buvo iš Klaipėdos, o aš iš Vilniaus. Pirmą kartą ji atvažiavo į Vilnių. Antras pasimatymas buvo jau Klaipėdoje. Labai patikome vienas kitam (nors prieš pirmą pasimatymą ji labai pergyveno, kad nebūtų aukštesnė už mane - mes abu labai aukšti esame. Galiausiai paaiškėjo, kad visgi aš aukštesnis už ją dviem cm). Po kurio laiko ji gavo darbą Vilniuje ir atsikraustė čia. Ilgai negyveno viena, po trijų mėnesių atsikraustė gyventi su manimi. Viso to pasekoje, ji dabar yra mano žmona ir mes turime dviejų su trupučiu savaičių sūnų Arną. 
    Labai džiaugiuosi, kad tada sugalvojau pasinaudoti jūsų portalu, tiesiog praleisti vakarą, nes jis praskaidrino ne tik tą vakarą, bet ir visą mano gyvenimą.

        Didžiausi bučkiai jūsų ieškok.lt komandai”.

Susipažinai mūsų portale? Susisiek su mumis ir mes parašysime Jūsų istoriją, kuria pasidalinsime su visais! info@ieskok.lt

 

Paskelbta: 2020.05.08