Dabarprisijungę:
218 238
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Meilės istorija „Ką likimas sujungė, neišskirs“

Pažinčių portale ieškok.lt užsiregistravau, nes tikėjausi ten užmegzti ilgalaikius santykius. Tikėjau,jog galiu surasti savo laimę ten. Su dabartiniu vyru į pirmą pasimatymą nuėjome po pusės metų bendravimo. Savo pirmą pasimatymą su savo vyru, prisimenu kaip šiandien. Tai kelia juoką, bet kartu ir gailiuosi, jog buvau tokia griežta ir nemandagi. Jis buvo iš tų vyrų, kurie, juokavo per ne lyg dažnai. Kvailos manieros, kurios mane erzino. Norėjau kuo greičiau grįžti į namus. Bet susitikome antrą kartą. Aš jį sužavėjau. Jis mane įsimylėjo ir norėjo man įtikti. Mane tai prajuokindavo. Mažos staigmenos į namus, kaip kokiame filme. Netikėti apsilankymai darbe su gėlėmis. Žavėjausi jo atkaklumu. Kai jo nematydavau, ilgėdavausi. Susižavėjau juo. Įsimylėjau. O vėliau supratau, kad myliu. Jis man pasipiršo po metų laiko. Nustebau. Nesitikėjau. Mintyse svarsčiau jog labai greitai, bet leidau sau tapti laimingai. Ir dabar nesigailiu, kad antrąjį kartą jį pakviečiau į pasimatymą. Nes tai man atnešė penkerių metų jubiliejų. Mes kartu esame labai laimingi!
    Noriu Jums pasakyti, kad mylėti tai priimti žmogų toks koks jis yra. Mokytis, tobulėti kartu. Spręsti problemas ir žinoti, kad visada yra sprendimas. Visada yra išeitis. Žmonės skiriasi, nes neranda išeities. O priežasčių visada buvo ir bus. Bet jei meilė dar gyva, kalbėkitės, įsiklausykite vienas į kitą. Į mūsų gyvenimus ateina nauji žmonės, atsinešdami savo potyrius, meilės istorijas, kuriomis gyvena, kvėpuoja. Kiekvienas turime savo praeitį, kurioje, kažkada taip stipriai mylėjome, bet mus paliko, o gal išėjome patys. Nežinodami, kas laukia mūsų už tų vienatvės durų, bėgame, nes bijojome kančios, nežinomybės ir kiek kartų klausėme savęs, kaip galima taip stipriai mylėti, bet kartu ir kentėti. Kai myli per stipriai, ta meilė, tampa besąlygiška ir greitai užgęsta. Mylėkite, taip, kad jaustumėte savo meilę. Gyvenkite žinodami, jog ta meilė gali jus vesti tuo pačiu  keliu ir būtinai susitiksite su kito jausmu. Tuo metu jos susijungs ir sukurs tvirtą meilės sąjunga, kuri, tik ir padės jums sukurti tobuliausią gyvenimo kelią. Mano meilės kelias buvo nežinomas ir neatrastas. Gyvenau baimėje, įkalinau save keliuose jausmuose. Kol nesutikau savo vyro, maniau gyvenime nebeteks taip mylėti, nebemokėsiu džiaugtis ne tik savo , bet ir kito sėkmėmis. Ištikus nesėkmėms nusiplausiu rankas ir atiduosiu viską, kad man nereikėtų spręsti vėl santykių problemų. Niekuomet nebūkite aukščiau už mylimąjį. Suteikite jam progos stengtis pačiam, duokite laiko jam pasiruošti prieš lemtingus įvykius, Jie niekuomet nepamiršta metinių, gimtadienių. Jiems nereikia priminti koks mėgstamas jūsų kvepalų kvapas. Jei jūs rūpite, jie padarys viską, kad būtumėte laiminga, saugi. Aš linkiu Jums atrasti tai ko ieškote, neskubėkite sakyti, jog jis(i) netinkama. Ką galite žinoti, gal po ta „nepažįstama kauke“ – slepiasi tai kas jus trauktų tik prie to žmogaus. Ačiū ieškok.lt komandai už pastangas, už nuostabų interviu ir už galimybę papasakoti savo meilės istoriją. Pabandykite ir jūs papasakoti, juk taip tik pritraukiate meilę“.
    Tikėkite į meilę, nes  tai, ką ji stato prieš jūsų akis – yra ateitis. Yra pradžia, pabaiga. Mylėdami, pačia nuoširdžiausia ir tikriausia meile, rasite visus kelius. Mylėti, tai atrasti nuostabius dalykus. Mylintys žmonės, netrokšta suvaržyti kitų laisvės, jie nesisavina kito žmogaus svajonių, o padeda jam eiti link jų. Jūsų pasirinkimai yra jūsų atsakomybė, ne kito. Leiskite vienas kitam tobulėti. Nemenkinkite kito, vien todėl, kad kažką daro ne taip.  Džiaukitės vienas kitu! Raskite – tai ko ieškote!


Paskelbta: 2017.12.27