Dabarprisijungę:
376 388
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kaip tinkamai užkalbinti moterį?

Vieni vyrai apdovanoti puikia iškalba ir pasitikėjimu savimi, o kitiems užkalbinti patikusią panelę atrodo sunkiau nei 300 žmonių auditorijai pasakoti apie matematines lygtis arba pilotuoti lėktuvą. Nuo sėkmingo, aukštą padėtį visuomenėje užimančio, iki studento, ką tik atkeliavusio į didmiestį – visiems rūpi sužinoti, kokias frazes naudoti ir kokių geriau vengti. Pažinčių portalo www.ieskok.lt narės moterys pateikė keletą patarimų, kurie galbūt padės Jums ir jau kitą savaitgalį leisite pasimatyme su žavia mergina, kuriai seniai simpatizavote.

Per daug skambios frazės neįtikina

Daugelis portalo lankytojų atskleidė, kad joms nepriimtinos sparnuotos ir perdėtai nudailintos frazės. „Kai vaikinas teigia, kad esu lyg iš dangaus nusileidęs angelas, tai skamba nenatūraliai ir kiek nuvalkiotai. Ypač, kai žinome, kad tuos pačius tekstus jie kartoja visoms merginoms“, – atviravo viena pašnekovių. Moterys pabrėžė, kad kuo ilgesnis pirmasis laiškas, tuo didesnė tikimybė, kad jį gavo dar keli šimtai merginų ir tai tik pigus būdas atkreipti dėmesį, todėl siūlome vengti sudėtingų, iš filmų ar knygų kopijuotų tekstų, ypač jei panelei rašote laišką. Taip ją galite tik atbaidyti.

Įkyrumas nevilioja

Dažniausiai vaikinai mėgsta kalbinti paneles tol, kol pavyksta. Tai sveikintina, tačiau ne visais atvejais. „Kai akivaizdžiai rodome, kad nesame suinteresuotos naujai pažinčiai, o vyrai vis tiek rodo atkaklumą – malonu, bet reikėtų stebėti ženklus ir neperlenkti lazdos. Jei mergina nė kiek neatlyžta ir elgiasi šaltai, nevarkite“, – tikino pašnekovės. Dar vienu nemaloniu veiksniu įvardintas ir nuolatinis laiškų, žinučių siuntinėjimas. „Jei mergina norės atsakyti, ji atsakys vos pamačiusi laišką, nusiųsdami 100 žinučių per dieną atrodysite kaip persekiotojas“.

Genialumas slypi paprastume

Moterys pasakojo, kad joms patinka, kai vyrai nebando per daug iš savęs išspausti ir kalba paprasta, jiems būdinga kalba. Kartais matosi, jog vyras akivaizdžiai jaudinasi, jam pinasi liežuvis ir tai nėra blogai! „Be galo miela, kai vaikinas šiek tiek jaudinasi, nes tai reiškia, kad tikrai kritome į akį, todėl nebijokite, jei dreba rankos ar nelogiškai dėliojate žodžius, merginos supras ir įvertins Jūsų pastangas“, – pastebėjimais dalijosi mūsų narės.

Pastebėkite detales

Jei mokate atkreipti dėmesį į detales, didelis procentas, kad užkalbinęs moterį sulauksite teigiamo atsako. Tai patvirtino didžioji dalis www.ieskok.lt lankytojų. Jos teigė, kad vyrai, kurie kalbindami jas internetinėje erdvėje atkreipia dėmesį į jų pomėgius, išsilavinimą, darbovietę ir pan., bei bando ieškoti bendrų interesų, atrodo kaip rimtesni kandidatai į potencialius vyrus. Tai pabrėžia rūpestingumą ir mokėjimą tinkamai rodyti dėmesį. Merginas kalbindami gatvėje ar vakarėlyje, taip pat galite pasinaudoti šia taisykle. Tiesiog sugalvokite įdomesnį, originalų komplimentą, pagirkite stilių, šukuoseną, auskarus – patikėkite, tai suveiks. Apie gražias akis suokti galite ir jų nė nepastebėdami, o jei pagyrėte stilingus batelius, moteris supras, kad tikrai ja susidomėjote.

Neflirtuokite per anksti

Šiek tiek flirto nepakenkė niekam, tačiau kai tai daroma per anksti – atrodo vulgariai ir atstumiančiai. „Mes norime pirma Jus pažinti ir išsiaiškinti, ar esate tinkamas kandidatas į mūsų širdis. Net jei ir juokais leptelsite ką nors apie lovos reikalus ar mūsų seksualumą, greičiausiai niekada į Jus nebežvelgsime rimtai“, – teigė viena portalo narė. Siūlome gerai apgalvoti kiekvieną sakinį, kuris linksta į flirto ar miegamojo pusę. Būkite tikri, kad jau pripratote vienas prie kito ir galite jaustis laisvai, nes galite likti nesuprastu Kazanova prie suskilusios geldos. 

Paskelbta: 2016.03.08