Dabarprisijungę:
412 452
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Keiskis su Stiliusos.lt - septintoji savaitė

Septintosios projekto „Keiskis su Stiliusos.lt“ savaitės nugalėtojais tapo Rita ir Valmantas. Sveikiname ieškok.lt narius ir pateikiame Stiliusos.lt komandos atsakymus!

Ritos klausimas: Koks man stilius tiktų?

Stiliusos.lt atsakymas:

Esate jauna graži moteris. Drabužiai, formuojamas stilius skirti tik visą tai paryškinti. Pabrėžkite liemenį liemenuotomis suknelėmis ar aukštinto liemens sijonais, derinkite pastelinius atspalvius su ryškiais akcentais, klasikinio kirpimo drabužius derinkite su laisvesniais šiuolaikiškais siluetais. Visuomet puikiai atrodys lengvų audinių marškiniai/palaidinės. Jos atrodo moteriškai, nesunkiai derinamos prie visko nuo sijonų iki džinsų. Svarbiausia pasirinkti universaliai derinamus drabužius, tuomet tik kaitaliojant aksesuarus keisis ne tik Jūsų stilius, bet ir išvengsite neplanuotų pirkinių.

Valmanto klausimas: Gal galite patarti, kaip rengtis, kad atrodyčiau vyriškesnis?

Stiliusos.lt atsakymas:

Kiekvienam vyriškumas siejasi su labai skirtingais dalykais. Jūs atrodote pakankamai vyriškai. Esate puikaus sudėjimo, reikia tik pasirinkti tinkamus drabužius. Esate jaunas žmogus, tad nesiūlau savęs varžyti kostiuminėmis kelnėmis, siaurais smailianosiais (kas kažkam irgi gali atrodyti labai vyriška). Formuodamas savo įvaizdį pasirinkite bent vieną klasikinį drabužį, pavyzdžiui, marškinius, švarką ar klasikinius batus. Juos derinkite su laisvalaikio drabužiais. Žemės atspalvius derinkite su šviesiais tonais.

DALYVIO ANKETA.

 

 

Paskelbta: 2015.04.30