Dabarprisijungę:
370 368
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Keiskis su Stiliusos.lt - ketvirtoji savaitė

Ketvirtosios projekto „Keiskis su Stiliusos.lt“ savaitės nugalėtojais tapo Rūta ir Darius. Sveikiname ieškok.lt narius ir pateikiame Stiliusos.lt komandos atsakymus!

Rūtos klausimas: Kaip man reikėtų pasikeisti tam, kad pritraukčiau daugiau žmonių dėmesio?

Stiliusos.lt atsakymas:

Rūta, jeigu tikslas yra atkreipti žmonių, galbūt vyrų, dėmesį, tuomet rinkitės sunkiąją moterišką artileriją: seksualius aukštakulnius, sijonus ir sukneles, išryškinančius liemenį, nepriekaištingą makiažą, kuris veidą padaro lygiu ir skaisčiu ir pagrindinį aksesuarą - pasitikėjimą savimi. Bet svarbiausiai pagalvokite, kaip atrodyti norite Jūs pati ir kaip atrodydama jaučiatės geriausiai. Iš ten ateis ir aplinkinių dėmesys. Sėkmės!

Dariaus klausimas: Labas, manote apie mano aprangą ir apie mano veido bruožus? Esu paprastas, pasitikėjimo savimi užtektinai turiu, bet komentarą būtų smagu išgirsti iš Jūsų.

Stiliusos.lt atsakymas:

Dariau, esat vyriškų ir pasitikėjimą keliančių bruožų savininkas. Noriu pagirti šukuosenos pakeitimą - truputį ilgesni plaukai viršugalvyje tinka labiau negu tradicinis trumpas kirpimas.

O dėl stiliaus - viskas su juo tvarkoje, nepamirškit savo įvaizdžio pagyvinti raštuotom ir margom detalėm, dažniau rinkitės rudą ir mėlyną spalvą ir kasdien nesagstykit marškinių iki paskutinės sagos :)

Nori ir Tu tapti stilinga ir nepaparastai sėkminga asmenybe? Dalyvauk projekte „Noriu keistis su Stiliusos.lt“ ir užkariauk savo gerbėjų širdis!

DALYVIO ANKETA.

 

 

Paskelbta: 2015.04.14