Dabarprisijungę:
272 334
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Myliu, bet...

Klausimas:

Kaip išspręsti šią, dažną problemą: be proto myliu savo merginą, einu dėl jos iš proto, tačiau naktimis sapnuoju savo buvusias simpatijas. Sapnuose su tomis merginomis aš maloniai leidžiu laiką. Bet pabudęs jaučiuose bjauriai. Atrodo, kad apgaudinėju savo draugę. Padėkit..

Atsakymas:

Laba diena,

Man malonu gauti savo merginai dėmesingo vyro klausimą. Šiuo atveju Jūs esate beveik nekaltas dėl to, kas vyksta Jūsų sapnuose. Juk tai vyksta pasmonėje, kurią valdo daugybė įvairių procesų.

Patarčiau susipažinti su tokiu reiškiniu, kurį galėtumėme suvokti kaip energetinę priklausomybę nuo buvusiųjų merginų, su kuriomis esate turėjęs lytinių santykių. Tas pats reiškinys veikia ir moteris. Šiam reiškiniui apibubinti naudojami tokie terminai, kaip „telegonija“, „pirmo patino sindromas“ ir t.t. Mokslas jau labai seniai šiuos reiškinius įrodė daugybe eksperimentų, aiškinančių besąlyginį poveikį.

Kas tai ir kaip tai veikia?

Po lytinio akto su nauju partneriu tarp abiejų dalyvių atsiranda tarsi energetiniai kanalai, kurie juos abu susieja. Jei tai yra žmonės, kurie visą laiką bus drauge, kurs šeimą, darnius santykius – viskas puiku. Tokių kanalų dėka jie jaučia vienas kitą, išgyvena vienas kito emocijas, galį siųsti apkabinimus ir šiltus jausmus per didžiausius atstumus bei visada jausti vienas kito artumą. O dabar įsivaizduokime, kad tokių partnerių ne vienas, o daug ir energija eina per visus kanalus. Viena partnerė jaučia Jums neapykantą, antra įsižeidusi ir pavydi, trečia Jūsų geidžia, ketvirtai depresija ir Jūs nesuprantate, kodėl paskutiniu metu pradėjo taip nesisekti. Tai gali būti todėl, kad visas geros ir blogos emocijos teka tais energetiniais kanalais.

Tačiau nėra to blogo, ko negalėtume pakeisti į gerą. 

Su tomis moterimis Jus sieja kažkokie jausmai, kurie labai greitai nepasimiršta. Kad vyras iki galo atsiribotų nuo buvusių santykių, reikia 1–1,5 metų po išsiskyrimo (jei toliau artimai nebendraujama), moteriai – net 3 metų. Labai svarbu visus jausmus pakeisti į teigiamus, pasistengti atleisti, jei kas buvo negerai – tada iš jų gausite mažiau neigiamos įtakos. Ir dar vienas svarbus dalykas – nelyginkite savo dabartinės merginos su jomis.

Jūsų mergina turi viską, ko Jums reikia. Sprendžiant iš klausimo, Jūs esate dar neseniai kartu, todėl gali būti, kad Jums trūksta kokybiško lytinio gyvenimo, dar nesate galutinai susiderinę.
Kodėl moteris gali neatsiverti Jums visu savo aistringumu, kad net pasąmoningai Jums užtektų tik jos vienos?

Tik ją pažindamas, besidomėdamas ir rinkdamas informaciją iš patikimų šaltinių bei ją taikydamas praktikoje, turėsite nuostabius ir labai gražius santykius.

Valentina Butautienė, „Damų akademijos“ darnių santykių ekspertė.

Daugiau: damuakademija.lt

Paskelbta: 2014.06.02