Dabarprisijungę:
218 276
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Donatas Montvydas: moteris neturėtų užimti vyro pozicijų

Gegužės 10 dieną Panevėžyje įvyks finalinis šou „Mis Aukštaitija 2014“. Šiame renginyje varžysis 15 žaviausių Aukštaitijos merginų, o publikai koncertuos Donatas Montvydas. Atlikėjas džiaugiasi, kad grožio konkursai suteikia galimybę jaunoms merginoms ne tik išmėginti jėgas, bet ir atskleisti savo galimybes ir atrasti tikrąjį gyvenimo kelią.

„Grožio konkursai yra pavyzdys panelėms. Jaunos mergaitės, stebėdamos modelius, mato juose save. Tokiuose konkursuose iš tiesų būna puikių ir protingų mergaičių. Tai - geras pavyzdys jaunimui ir aš pozityviai žiūriu į tokius konkursus, - kalbėjo D.Montvydas. - Vieni žmonės nuo vaikystės žino ko nori, kiti ieško savęs, bet išbandyti save reikia. Skatinu dalyvavimą tokiuose konkursuose, nes kol mergina jame nesudalyvavo, tol nepatikrins teorijos ar ji yra sutverta tokiems išbandymams“.

Dainininkas gan atviroje albumo „Norim dar“ fotosesijoje ir pats išbandė save. Dainininkas neslepia, kad fotografuodamasis jautėsi puikiai, nes žinojo, ką nori tuo pasakyti. „Buvo itin svarbu sukurti vakarietiško lygio įvaizdį, parodyti bei akcentuoti jaunimui, ir dvasinę, ir fizinę būseną. Kūnas nereiškia vien tik grožio etalono, jis parodo kaip tu save prižiūri, ką tu valgai, kaip tu sportuoji“, - apie fotosesijos idėją kalbėjo pašnekovas.

Atlikėjas nesmerkia modelių, nes kiekvienas žmogus pasirenka savo kelią, ir pripažįsta dažniau pastebintis, jog šiuo metu atsiranda vis daugiau vyriškų bruožų turinčių merginų.

„Jeigu grožio konkurse mergina jaučiasi gerai, jeigu jis atitinka jos principus, charakterį, tuomet ji ir toliau sieks modelio karjeros. Ne tik modeliai, bet ir aktoriai, muzikantai turi išmėginti save, kad suprastų ar jie tinkami šiai profesijai,- kalbėjo D.Montvydas. - Susitinku su daug moksleivių, jaunų mergaičių ir aš matau kitą problemą. Jos dažnai tampa vyriškesnės. Ir pats santykis tarp vyro bei moters yra labai pasikeitęs, lyginant kokie santykiai buvo prie mūsų tėvų. Gal čia nėra blogai, bet moteris turėtų neužsimiršti ir būti moteriška. Ji turi rūpintis savimi, prisižiūrėti. Aišku, ji turi žinoti ir ko nori iš gyvenimo, bei nepamiršti, kad šalia vyro ji turi išsiskirti ir likti moteriška“.

D.Montvydas, kalbėdamas apie dailiosios lyties atstoves, pripažįsta, jog tikra moteris pirmiausia turėtų būti moteriška. „Pastebiu, kad moteris vis dažniau užima vyro poziciją. Gal pasakysiu grubiai, bet, kaip vyras, aš pats turiu atlikti savo „funkcijas“. Moterys gali vadovauti, dirbti direktorėmis, užimti vadovo pareigas, tačiau kalbant apie moters ir vyro santykius, ji turi išlikti moteriška“, - kalbėjo D.Montvydas.

Atlikėjas pripažįsta, kad jam grožis ir estetika itin svarbūs. Nors anksčiau laisvalaikį dažniau skirdavo sportui, pramogoms, dabar atlikėjas visą savo laisvalaikį skiria dukrytei.

„Neturiu laisvo laiko tam, ką darydavau vienas. Kai esi poroje ir turi vaikų, tai nenuostabu, jog didžioji laiko dalis skirta šeimai. Juk norisi, kad ir žmona galėtų pasirūpinti savimi, tad visas mano laisvalaikis orientuotas šeimai. Tokios sąvokos, kaip laisvalaikis, dabar net nenaudoju“, - su šypsena kalbėjo D.Montvydas.

Straipsnį parengė Neringa Sirtautienė

Paskelbta: 2014.04.29